چهاردهمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه با حضور خانم های بازیگر و جناب خان عروسک محبوب خندوانه روی آنتن رفت و شبی متفاوت را برای مخاطبان این برنامه رقم زد.

ویژه برنامه خندوانه با مهمانان خاص

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 14 فروردین ماه 1398 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت.ویژه برنامه خندوانه با بازیگران مشهور زن + عکس در ایرناک ویژه برنامه خندوانه با بازیگران مشهور زن + عکس در ایرناک

چهاردهمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه با حضور خانم های بازیگر و جناب خان عروسک محبوب خندوانه روی آنتن رفت و شبی متفاوت را برای مخاطبان این برنامه رقم زد.

خانم های بازیگر مهمان چهاردهمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه شدند و با انجام مسابقه ای پرهیجان شبی متفاوت را در این برنامه تجربه کردند.

در چهاردهمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه چه گذشت

برنامه خندوانه در ایام نوروز 98 هر شب با ویژه برنامه ای خاص مهمان خانه های مردم شد و اوقات خوشی را برای آنها رقم زد.

خانم های بازیگر مهمان خندوانه شدند

کمند امیرسلیمانی ، بهاره رهنما ، بهناز جعفری و لیلی رشیدی در خندوانه

شب گذشته در چهاردهمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه بهاره رهنما ، کمند امیرسلیمانی ، لیلی رشیدی و بهناز جعفری به رقابت با یکدیگر پرداختند و شبی پرهیجان را در این برنامه تجربه کردند.

خانم های بازیگر در خندوانه

کمند امیرسلیمانی ، بهاره رهنما ، بهناز جعفری و لیلی رشیدی مهمان برنامه نوروزی خندوانه

جناب خان عروسک محبوب خندوانه هم در این برنامه حضور داشت و رامبد از عشق 35 ساله جناب خان به احلام گفت و بهاره رهنما برای خواستگاری جناب خان از احلام اعلام آمادگی کرد.

کمند امیرسلیمانی و بهاره رهنما در خندوانه

کمند امیرسلیمانی و بهاره رهنما مهمان برنامه نوروزی خندوانه

سپند امیرسلیمانی که داوری مسابقه خندوانه را در ایام نوروز برعهده داشت به علت جلوگیری از ایجاد شایعه با حضور خواهرش از داوری مسابقه انصراف داد و در نهایت بهاره رهنما و بهناز جعفری در یک گروه با لیلی رشیدی و کمند امیرسلیمانی به رقابت با یکدیگر پرداختند و در پایان لیلی رشیدی و کمند امیرسلیمانی برنده این رقابت شدند.

بازدید : 1,374 بار
ویژه برنامه خندوانه با بازیگران مشهور زن + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی