صفحه رسمی سریال سرباز عکس های جدیدی از بازیگران این سریال را به اشتراک گذاشت و خبر از حضور عوامل این سریال در مناطق سیل زده داد.

ادامه فیلمبرداری سریال سرباز در مناطق سیل زده

سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که قرار بود برخی از سکانس هایش را در مناطق زلزله زده کرمانشاه جلوی دوربین ببرد برای ادامه تصویربرداری راهی مناطق سیل زده خوزستان شد.ادامه فیلمبرداری سریال سرباز در مناطق سیل زده + عکس در ایرناک ادامه فیلمبرداری سریال سرباز در مناطق سیل زده + عکس در ایرناک

صفحه رسمی این سریال با انتشار پستی خبر از حضور عوامل سریال سرباز در مناطق سیل زده خوزستان داد.

تصاویری جدید از سریال سرباز در خوزستان

صفحه رسمی سریال سرباز عکس های جدیدی از بازیگران این سریال را به اشتراک گذاشت و خبر از حضور عوامل این سریال در مناطق سیل زده داد.

آرش مجیدی در سریال سرباز

آرش مجیدی و سریال سرباز در مناطق سیل زده خوزستان

در صفحه رسمی سریال سرباز آمده است :سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی راهی خوزستان شد. در ادامه تصویربرداری این سریال عوامل سازنده سرباز 10 روزی است برای ضبط سکانس هایی مربوط به وقوع سیل در ایران به مناطق سیل زده استان خوزستان عزیمت کردند تا بخش هایی از این واقعه را به تصویر بکشند. گروه تصویربرداری این سریال در حال حاضر در روستاهای شادگان حضور دارند. .

با توجه به وقوع سیل در شهر های مختلف ایران فیلمنامه سریال سرباز نوشته حمید نعمت اله و هادی مقدم دوست دچار تغییرات شد، پیش از این قرار بود شخصیت های سریال به فراخور قصه به مناطق زلزله زده سفر کنند و بخشی هایی از قصه در جریان کمک رسانی به زلزله زدگان روایت شود اما با توجه به وقوع سیل در شهرهای مختلف ایران به منظور همدردی با مردم و در جهت به روز شدن هر چه بیشتر قصه، سکانس های مربوط به مناطق زلزله زده به مناطق سیل زده تغییر پیدا کرده است.

آرش مجیدی و سریال سرباز در مناطق سیل زده خوزستان

سریال سرباز با آرش مجیدی در مناطق سیل زده خوزستان

خلاصه داستان و بازیگران سریال سرباز

سریال سرباز عاشقانه ای حماسی و روایتی از زندگی یک سرباز به نام یحیی با بازی آرش مجیدی و ماجراهای آن با همسرش یلدا با بازی الیکا عبدالرزاقی و رفقای هم خدمتی اش است که در 40 قسمت 45 دقیقه ­ای برای شبکه سه سیما ساخته می­شود.

بازی آرش مجیدی و الیکا عبدالرزاقی در سریال سرباز

آرش مجیدی و الیکا عبدالرزاقی در سریال سرباز

در خلاصه داستان سریال سرباز آمده است:در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع/ شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع....

سریال سرباز در مناطق سیل زده

سریال سرباز به مناطق سیل زده رسید

بازیگران سریال سرباز عبارتند از :آرش مجیدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا تیموریان، نیما شعبان نژاد، پدرام شریفی، کاوه آهنگر، جمال اجلالی، اسماعیل محرابی، علی هاشمی، افسانه کمالی، فرحناز منافی ظاهر، جواد خواجوی، مهتاب ثروتی و ... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

بازی افسانه کمالی در سریال سرباز

بازی افسانه کمالی در سریال سرباز

آرش مجیدی در سریال سرباز

سریال سرباز با آرش مجیدی راهی مناطق سیل زده شد

بازدید : 582 بار
ادامه فیلمبرداری سریال سرباز در مناطق سیل زده + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...