در فیلم "به وقت شام" بازیگران مطرحی از کشورهای لبنان، سوریه، عراق و مصر جلوی دوربین حاتمی‌کیا رفتند.

بازیگران مطرح لبنانی، سوری و عراقی در فیلم "به وقت شام"-ایرناک بازیگران مطرح لبنانی، سوری و عراقی در فیلم "به وقت شام"-ایرناک صفحه رسمی فیلم سینمایی "به وقت شام" که جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا است، با انتشار پستی، اعلام کرد که بازیگران مطرحی از کشورهای لبنان، سوریه، عراق و مصر جلوی دوربین حاتمی‌کیا رفتند.

بازیگران مطرح لبنانی، سوری و عراقی در فیلم "به وقت شام"-ایرناک بازیگران مطرح لبنانی، سوری و عراقی در فیلم "به وقت شام"-ایرناک به وقت شام فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی‌کیا، به تهیه کنندگی محمد خزاعی و محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است. هادی حجازی‌فر و بابک حمیدیان بازیگران اصلی این فیلم هستند. این فیلم روایتگر داستان هواپیمای کمکی ایران برای سوریه است که برای فرود در فرودگاه دمشق دچار مشکل می‌شود و به موضوع شکل‌گیری تکفیری‌ها میپردازد.

بازیگران مطرح لبنانی، سوری و عراقی در فیلم "به وقت شام"-ایرناک بازیگران مطرح لبنانی، سوری و عراقی در فیلم "به وقت شام"-ایرناک در ادامه تصویری از این پست اینستاگرامی مشاهده می‌کنید.

بازیگران مطرح لبنانی، سوری و عراقی در فیلم "به وقت شام"-ایرناک بازیگران مطرح لبنانی، سوری و عراقی در فیلم "به وقت شام"-ایرناک  

بازیگران مطرح لبنانی، سوری، عراقی و مصری جلوی دوربین حاتمی‌کیا رفتند

(0 رای)
بازدید : 62 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی