احمدی تهیه کننده دورهمی، جزئیات پخش آخرین قسمت از این مجموعه در روز جمعه 17 فروردین 97 را تشریح کرد.

برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک سید مصطفی احمدی تهیه کننده دورهمی، ضمن اعلام پخش آخرین قسمت این مجموعه در روز جمعه 17 فروردین ماه اظهار کرد: دیگر قصدی برای ساخت ادامه دورهمی نداریم.

برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک این تهیه کننده آخرین مهمان دورهمی را عادل فردوسی پور معرفی کرد و در عین حال از شگفتانه ویژه برای مهران مدیری در این برنامه خبر داد.

برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک احمدی در پایان گفت: خوشحالیم با 95 درصد رضایت مردم برنامه را به پایان می رسانیم و امیدواریم با آقای مدیری ایده ها و برنامه‌های جدیدتری را آغاز کنیم.

عادل فردوسی پور مهمان برنامه دورهمی

عادل فردوسی پور مهمان برنامه دورهمی

برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک  

بیوگرافی کوتاه عادل فردوسی پور

برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک عادل فردوسی‌پور (زادهٔ ۱۰ مهر ۱۳۵۳ در تهران) گزارشگر فوتبال، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، مترجم و استاد دانشگاه صنعتی شریف اهل ایران است.فردوسی‌پور مجری و تهیه‌کننده برنامه ۹۰ است که از شبکهٔ ۳ پخش می‌شود.

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور


تاریخ : 97/01/17

برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد-ایرناک isna

(1 رای)
بازدید : 139 بار
برنامه دورهمی با عادل فردوسی پور به پایان میرسد - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی