صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار پستی خبر از برگزاری مراسم بزرگداشت پنج سینماگر معروف در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر داد.

بزرگداشت 5 چهره سینمایی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

در روزهای نزدیک به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خبرهای مربوط به این جشنواره یکی از مهم ترین اخبار دنیای فرهنگ و هنر است. صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار پستی خبر از برگزاری یک مراسم بزرگداشت برای سینماگران برتر دنیای هنر داد.بزرگداشت 5 چهره سینمایی در جشنواره فیلم فجر + عکس در ایرناک بزرگداشت 5 چهره سینمایی در جشنواره فیلم فجر + عکس در ایرناک

در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مراسم بزرگداشت پنج چهره برتر سینمایی برگزار میشود.

برگزاری مراسم بزرگداشت در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار عکسی از پنج سینماگر برتر، خبر از برگزاری یک مراسم بزرگداشت برای این چهره های برتر سینمایی داد.

بزرگداشت چهره های سینمایی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

آیین گرامیداشت این چهره های سینمایی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

در صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار این عکس آمده است : مراسم بزرگداشت پنج چهره سرشناس سینما در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار می شود.

ابراهیم حقیقی طراح و مدیر هنری، عزیزالله حمیدنژاد کارگردان و فیلمنامه نویس، خسرو خسروشاهی صداپیشه، عباس گنجوی تدوینگر و فاطمه معتمدآریا بازیگر، پنج سینماگری هستند که در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر مراسم بزرگذاشتی برای آنان برگزار می شود.

عکسی از پوستر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

پوستر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

10 تا 22 بهمن روزهای برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است و بلیت فروشی برای این جشنواره بزرگ سینمایی از 30 دی ماه آغاز میشود.

عزت الله علیزاده معاون اجرایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درباره تحویل بلیتهای این جشنواره گفت :متقاضیان می توانند به دو طریق حضوری و ارسال با پیک (در محدوده تهران بزرگ) بلیت های خود را دریافت کنند، افرادی که از طریق سایت، بلیت خریداری کرده اند می توانند در روزهای جمعه و شنبه (5 و 6 بهمن ماه) با حضور در پردیس سینمایی ملت، بلیت ­های خود را دریافت کنند.

دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فجر

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ 10 تا 22 بهمن ماه 1397 به دبیری ابراهیم داروغه ­زاده برگزار خواهد شد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 26 دی 1397
بازدید : 1,187 بار
بزرگداشت 5 چهره سینمایی در جشنواره فیلم فجر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,030