سریال بهترین سالهای زندگی ما سریالی برای شبکه سه سیما است که با حضور بازیگران زیادی جلوی دوربین رفت و از اتفاقات جالب آن تعدد لوکیشن ها بود.

خبرهای جدید از ساخت سریال بهترین سالهای زندگی ما

سریال بهترین سالهای زندگی ما به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید سریالی متفاوت و پرلوکیشن است که عوامل آن این روزها در تهران مشغول فیلمبرداری هستند.چه خبر از ساخت سریال بهترین سالهای زندگی ما + تصاویر در ایرناک چه خبر از ساخت سریال بهترین سالهای زندگی ما + تصاویر در ایرناک

بازیگران زیادی در سریال بهترین سالهای زندگی ما جلوی دوربین رفتند که در ادامه تصاویر جدیدی از آنها را مشاهده میکنید.

تصاویری جدید از سریال بهترین سالهای زندگی ما

سریال بهترین سالهای زندگی ما سریالی برای شبکه سه سیما است که با حضور بازیگران زیادی جلوی دوربین رفت و از اتفاقات جالب آن تعدد لوکیشن ها بود.

بازی الهام طهموری و بهنام تشکر در بهترین سالهای زندگی ما

الهام طهموری و بهنام تشکر در بهترین سالهای زندگی ما

بخش های ابتدایی سریال بهترین سالهای زندگی ما در شهرهای مختلف شمال کشور تصویربرداری شد و ادامه مراحل تصویربرداری به تهران و شهرک غزالی رسید و با پایان این مرحله تصویربرداری بخش های پایانی در خیابان های تهران صورت میگیرد.

عکس جدید الهام طهموری در بهترین سالهای زندگی ما

بازی الهام طهموری در بهترین سالهای زندگی ما

بهترین سالهای زندگی ما یکی از سریال های پر بازیگر است که در 30 قسمت برای پخش از شبکه سه سیما در حال ساخت است.

عکسی از وحید شیخ زاده در بهترین سالهای زندگی ما

بازی وحید شیخ زاده در بهترین سالهای زندگی ما

داستان بهترین سالهای زندگی ما روایتی از یک درام عاشقانه است که از دهه 30 آغاز می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد.

عکس جدیدی از بازیگران بهترین سالهای زندگی ما

هدایت هاشمی ، افشین سنگ چاپ و رحیم نوروزی در بهترین سالهای زندگی ما

در خلاصه داستان سریال بهترین سالهای زندگی ما آمده است:یارمحمد سیستانی برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی داند ماهیگیریِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به دریا می زند و مقابل تراب می ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می بندد و به تراب جواب رد می دهد. تراب نقشه ای می چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقی که هیچکس انتظارش را نمی کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم ها را به هم پیوند می زند.

سریال بهترین سالهای زندگی ما با فرخ نعمتی

بازی فرخ نعمتی در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بازیگران بهترین سالهای زندگی ما عبارتند از : الهام طهموری ، ساناز سماواتی ، شهرام قائدی ، بهنام تشکر ، علیرضا کمالی، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، رحیم نوروزی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، شهروز ابراهیمی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی بازیگران سریال بهترین سالهای زندگی ما را تشکیل میدهند.

بازی علیرضا کمالی و علی سلیمانی در بهترین سالهای زندگی ما

علیرضا کمالی و علی سلیمانی در بهترین سالهای زندگی ما

  • تاریخ: یکشنبه, 12 اسفند 1397
بازدید : 1,561 بار
چه خبر از ساخت سریال بهترین سالهای زندگی ما + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...