هفته گذشته خبری مبنی بر حضور رادان در یک سریال نمایش خانگی منتشر شد.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بخش تولیدات سینمایی در این هفته با آرامی به کار خود پایان داد و...

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک  

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * آتیلا پسیانی، حبیب رضایی، مانی حقیقی و ستاره پسیانی به جمع بازیگران «سرخ پوست» به کارگردانی نیما جاویدی پیوستند.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * بهرام رادان به عنوان اولین بازیگر پروژه نمایش خانگی «رقص روی شیشه» مهدی گلستانه انتخاب شد.

بهرام رادان در «رقص روی شیشه»

بهرام رادان در «رقص روی شیشه»

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک  

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * فیلمبرداری «آشفته گی» فریدون جیرانی به پایان رسید تا مراحل فنی آن آغاز شود.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * جواد عزتی به عنوان سی و هشتمین بازیگر «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی انتخاب شد.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * سیدعلی هاشمی اولین تجربه بلند سینمایی خود را با نام «بازی آخر» به تهیه کنندگی سلیمان علی محمد کارگردانی می کند.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * «درخونگاه» سیاوش اسعدی در آخرین روزهای مراحل فنی قرار دارد.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * آنا نعمتی، لیلا اوتادی و شقایق فراهانی به عنوان بازیگران «بی وزنی» مهدی فرد قادری انتخاب شدند.

آنا نعمتی، لیلا اوتادی و شقایق فراهانی

آنا نعمتی، لیلا اوتادی و شقایق فراهانی در بی وزنی

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک  

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * مراحل پیش تولید و انتخاب بازیگر «قاتل بروس لی» به کارگردانی بهمن گودرزی پیش می رود. فیلمبرداری این اثر حدود یک ماه آینده آغاز می‌شود.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * ساخت «جعبه سیاه» به کارگردانی علیرضا امینی به زمستان امسال موکول شد.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * «بی تو» به کارگردانی داود موثقی خرداد ماه کلید می خورد.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک ضا ایرانمنش از معلق بودن ساخت «پلک» به علت نبود سرمایه خبر داد.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک *ساخت موسیقی «لازانیا» به کارگردانی حسین قناعت آغاز شد.

بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک بهرام رادان در نمایش خانگی-ایرناک * فیلمبرداری فیلم سینمایی «دختر شیطان» ـ محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود هندوستان ـ در شهر بمبئی به پایان رسید.


تاریخ : 97/01/31
(1 رای)
بازدید : 76 بار
بهرام رادان در نمایش خانگی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی