مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از بازی ترلان پروانه و ابوالفضل میری در این سریال نمایش خانگی داد.

رقص روی شیشه بازیگران جدید خود را شناخت

سریال رقص روی شیشه ، سریال ویژه نمایش خانگی با بازیگرانی جدید در تهران جلوی دوربین رفت . مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار عکسی خبر از بازی ترلان پروانه و ابوالفضل میری در این سریال داد .ترلان پروانه و ابوالفضل میری در رقص روی شیشه + تصاویر در ایرناک ترلان پروانه و ابوالفضل میری در رقص روی شیشه + تصاویر در ایرناک

در سریال جدید مهدی گلستانه در نمایش خانگی بازیگران مطرحی جلوی دوربین رفته اند و به زودی بازی بازیگران جدید این سریال نیز آغاز میشود.

ترلان پروانه بازیگر سریال رقص روی شیشه شد

رقص روی شیشه با بازی ترلان پروانه و ابوالفضل میری

ابوالفضل میری و ترلان پروانه در سریال رقص روی شیشه

مهدی گلستانه با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

فیلمبرداری مجموعه رقص روی شیشه با اضافه شدن ترلان پروانه و ابوالفضل میری به فهرست بازیگران، در روزهای گذشته آغاز شد.

سریال رقص روی شیشه با بازی ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر سریال رقص روی شیشه

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه رقص روی شیشه، ترلان پروانه و ابوالفضل میری به تازگی به فهرست بازیگران این مجموعه اضافه شده اند و فیلمبرداری از روزهای گذشته در لوکیشن دفتر فیلمسازی و در شهر تهران آغاز شده است.

سریال رقص روی شیشه با بازی ابوالفضل میری

ابوالفضل میری بازیگر سریال رقص روی شیشه

این در حالی است که هنوز فهرست بازیگران تکمیل نشده و گروه در تلاش هستند تا همزمان با فیلمبرداری، علاوه بر تکمیل تیم بازیگران مجموعه، بازیگر جدیدی را نیز جایگزین مرحوم سعید کنگرانی کنند که قرار بود در رقص روی شیشه مقابل دوربین برود.

سریال رقص روی شیشه با بازی حامد کمیلی

حامد کمیلی بازیگر سریال رقص روی شیشه

بازیگران سریال رقص روی شیشه عبارتند از :بهرام رادان ،امیر آقایی، میترا حجار، مهرداد صدیقیان، حامد کمیلی، بیتا فرهی ،ستاره اسکندری،فرزاد فرزین،علیرضا زمانی نسب وبا هنرمندی مهتاب کرامتی ، ترلان پروانه و ابوالفضل میری.

سریال رقص روی شیشه با بازی بیتا فرهی

بیتا فرهی در سریال رقص روی شیشه

عوامل سریال رقص روی شیشه عبارتند از تهیه کننده:پیمان جعفری، کارگردان:مهدی گلستانه، مجری طرح:مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران:مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، تدوین :سپیده عبد الوهاب،مدیر صدابرداری:محمد کیان ارثی،طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:آنیتا جواهرچی، مدیر تولید:فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراحی و ترکیب صدا:حسین ابوالصدق،طراح لوگو:محمد روح الامین، عکاس:حبیب مجیدی، طراح جلوه های ویژه بصری :بهنام خاکسار،مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:میثم محمدی.

سعید کنگرانی

زنده یاد سعید کنگرانی بازیگر قدیمی سینما

زنده یاد سعید کنگرانی پس از 14 سال دوری از بازیگری قرار بود که در سریال رقص روی شیشه به ایفای نقش بپردازد که با فوت ناگهانی این هنرمند این امر میسر نشد.

  • تاریخ: شنبه, 31 شهریور 1397
بازدید : 7,314 بار
ترلان پروانه و ابوالفضل میری در رقص روی شیشه + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی