رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید در برنامه امروز از توقف در پخش این برنامه تا یکشنبه هفته آینده صحبت کرد.

حالا خورشید تا یکشنبه پخش نمی شود

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور ، پرویز نشاط و حمید ترابیان یکی از پرطرفدارترین برنامه های صبحگاهی است که هر روز بیننده های زیادی را پای تلویزیون میخکوب میکند .حالا خورشید یکی از پرچالش ترین برنامه ها است که درباره موضوعات زیادی در آن صحبت میشود.حالا خورشید تا یک هفته پخش نمی شود در ایرناک حالا خورشید تا یک هفته پخش نمی شود در ایرناک

رضا رشیدپور مجری حالا خورشید امروز از توقف چند روزه در پخش این برنامه خبر داد.

توقف چند روزه در پخش برنامه حالا خورشید

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید در برنامه امروز از توقف چند روز در پخش این برنامه صحبت کرد و گفت :برنامه حالا خورشید به احترام ایام اربعین حسینی تا روز پنجشنبه پخش نمیشود. برنامه حالا خورشید در روز شنبه 12 آبان هم پخش نمیشود و دلیل آن پخش مسابقه فوتبال تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در ساعت 9:30 صبح است.

رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید

برنامه روز گذشته حالا خورشید با حضور علی فروغی مدیر شبکه سه یکی از پرچالش ترین برنامه ها بود که در آن درباره پایان سریال دلدادگان ، پخش برنامه نود ، اختلاف با عادل فردوسی پور ، برنامه جدید احسان علیخانی در شبکه سه ، پخش برنامه هفت و ... صحبت شد.

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور

رضا رشیدپور در کنار پرویز نشاط و حمید ترابین اجرای برنامه صبحگاهی حالا خورشید را برعهده دارند و در این برنامه گفتگو محور در خصوص موضوعات متفاوتی به گفتگو با مهمانان برنامه می پردازند.

مجری های برنامه حالا خورشید

رضا رشیدپور در کنار مجری های حالا خورشید

  • تاریخ: دوشنبه, 07 آبان 1397
بازدید : 3,387 بار
حالا خورشید تا یک هفته پخش نمی شود
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی