مهدی گلستانه کارگردان سینما آخرین خبرها از ساخت سریال «رقص روی شیشه» برای شبکه نمایش خانگی را اعلام کرد.

مهدی گلستانه کارگردان و تهیه‌کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت : در حال حاضر آخرین مراحل نگارش فیلمنامه سریال «رقص روی شیشه» پیش می رود که نویسندگی آن را ابوالفضل کاهانی برعهده دارد.حضور چهره های سینمایی در «رقص روی شیشه» در ایرناک حضور چهره های سینمایی در «رقص روی شیشه» در ایرناک

وی افزود: این سریال حداقل در ۲۶ قسمت برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود و ما درخواست پروانه ساخت داده ایم اما هنوز این مجوز را اخذ نکرده ایم.

این کارگردان و تهیه‌کننده توضیح داد : کارگردانی و تهیه کنندگی این اثر را خودم به عهده دارم و مذاکرات اولیه را با بازیگران انجام داده ایم که به محض دریافت پروانه ساخت با آنها قرارداد می بندیم و فیلمبرداری را آغاز می کنیم. لوکیشن اصلی این سریال در تهران است اما بخشی را در خارج از کشور و یک بخش کوچکی را در شمال یا جنوب کشور فیلمبرداری می کنیم.

گلستانه با اشاره به موضوع این اثر و شباهت آن به سریال «عاشقانه» گفت : «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت، در ستایش خانواده و به لحاظ تعداد کاراکتر با «عاشقانه» متفاوت است زیرا چهره های سینمایی بیشتری در این سریال حضور خواهند داشت. به طور کلی تولید سریال برای شبکه نمایش خانگی نیازمند استفاده از بازیگران چهره است با این حال ۲ بازیگر تازه کار نیز در «رقص روی شیشه» به ایفای نقش می پردازند.

این کارگردان با اشاره به دیگر اثرش با عنوان «حرف های در گوشی» بیان کرد: پیش از این قرار بود این اثر را به سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر برسانیم اما متوجه شدیم که به جشنواره نمی رسد به همین دلیل تصمیم گرفتیم بعد از ساخت «رقص روی شیشه» به سراغ آن برویم و برای سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر آن را آماده کنیم.

وی درپایان درباره ساخت فصل دوم «عاشقانه» اظهار کرد: اگر من به عنوان مالک مادی این سریال به همراه نویسندگان این اثر به عنوان مالکان معنوی آن به فیلمنامه درخوری برسیم، فصل دوم این سریال را تولید می کنیم زیرا توقع مخاطب در آن حوزه بالا رفته و ما نمی توانیم کار را دست پایین بگیریم.


تاریخ : 96/11/04

mehr

بازدید : 2,650 بار
حضور چهره های سینمایی در «رقص روی شیشه»
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی