بعد از ماجرای پرحاشیه قسمت پایانی سریال دلدادگان و مصاحبه پانته آ بهرام درباره علت عدم حضور در قسمت پایانی ، منوچهر هادی با انتشار پستی به این گفتگو واکنش نشان داد.

پایان ماجرای اختلاف منوچهر هادی و پانته آ بهرام

پخش آخرین قسمت سریال دلدادگان حواشی زیادی ایجاد کرد و با نارضایتی های زیادی در بین مخاطبان این سریال همراه بود. بعد از پخش آخرین قسمت این سریال موج اعتراض ها به سمت منوچهر هادی روان شد و همه مخاطبان از پایان بندی این سریال گله مند بودند.واکنش منوچهر هادی به حواشی قسمت آخر دلدادگان + تصاویر در ایرناک واکنش منوچهر هادی به حواشی قسمت آخر دلدادگان + تصاویر در ایرناک

بلافاصله بعد از پخش آخرین قسمت سریال دلدادگان پانته آبهرام ماجرای اختلاف و تغییر در پایان بندی سریال را مطرح کرد و آقای کارگردان و بازیگران یکی پس از دیگری با انتشار پست هایی به این ماجرا واکنش نشان دادند.

این ماجرا به نشست خبری سریال دلدادگان هم رسید و پانته آ بهرام هم با یک مصاحبه درباره این ماجرا توضیح داد.

واکنش منوچهر هادی به صحبت های اخیر پانته آ بهرام

ماجرای قسمت پایانی سریال دلدادگان و عدم حضور پانته آ بهرام به نشست خبری سریال دلدادگان هم رسید و منوچهر هادی در این نشست درباره این عدم حضور گفت :من و همسرم یکتا ناصر یک ساعت به خانم بهرام اصرار میکردم که حاضر به بازی در قسمت پایانی شوند اما در نهایت حاضر به بازی نشدند .

پانته آ بهرام بازیگر دلدادگان

حواشی عدم حضور پانته آ بهرام در قسمت پایانی سریال دلدادگان

بعد از مصاحبه پانته آ بهرام و مطرح کردن این موضوع که علت عدم حضور او در قسمت پایانی یک سفر از پیش برنامه ریزی شده بود ، منوچهر هادی با انتشار پستی به این صحبت های پانته آ بهرام واکنش نشان داد.

منوچهر هادی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :

منوچهر هادی کارگردان دلدادگان

پاسخ منوچهر هادی به مصاحبه پانته آ بهرام

خانم بهرام بازیگر خوبی است. کاش حقایق را آنطور که بود عنوان می کرد. همچنان برای او احترام قائلم و بهترینها رو برایش آرزو میکنم.

پانته آ بهرام بازیگر سریال دلدادگان

پانته آ بهرام و حواشی بازی نکردن در قسمت آخر دلدادگان

تغییر در پایان بندی سریال دلدادگان حواشی زیادی ایجاد کرد و با اعتراض های گسترده ای از سوی مردم روبرو شد که هر روز با ماجراهای جدیدی همراه است.

  • تاریخ: یکشنبه, 06 آبان 1397
بازدید : 3,662 بار
واکنش منوچهر هادی به حواشی قسمت آخر دلدادگان + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی