برنامه ماه عسل شب گذشته 21 خرداد 97 با روایت جالبی از 4 فیلم منتخب مردمی در بخش قهرمان من روی آنتن رفت و قهرمانان این داستان ها روی صندلی ماه عسل از ماجراهایشان گفتند.

در شب بیست و ششم ماه عسل چه گذشت

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 21 خرداد 97 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانی شب گذشته میزبان چهار گروه از منتخبین فیلم های قهرمان من بود که از نقاط مختلف کشور مهمان این برنامه شده بودند و داستانی از زندگی قهرمان زندگیشان را روایت کردند.

قهرمان پردازی در برنامه شب گذشته ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک قهرمان من بخش جذابی در برنامه ماه عسل است که از سال گذشته در این برنامه مطرح شد و مورد استقبال قرار گرفت. مردم که مهم ترین رکن برنامه ماه عسل هستند روز گذشته روی صندلی این برنامه نشستند و داستان های جذابی از قهرمان زندگی شان را روایت کردند.

برنامه ماه عسل

شب قهرمانان بخش قهرمان من در ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک چهار گروه از منتخبین بخش قهرمان من ، فیلمساز و قهرمان فیلم ، مهمان شب گذشته برنامه ماه عسل شدند.

روایت چوپان فداکار و نجات جان اهالی روستا در ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک اولین مهمان شب گذشته ماه عسل کامل قربانی چوپان راستگو و فداکار روستای اطراف پیرانشهر بود که به عنوان قهرمان زندگی اهالی روستا توسط محمد سلیمانی به تصویر کشیده شده بود.

برنامه ماه عسل

کامل چوپان راستگو و فداکار در برنامه ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک کامل قربانی چوپان اهل روستا داستان روز حادثه را اینگوونه روایت کرد:من در بالای تپه مشغول چوپانی بودم که ابرهای زیادی را در آسمان دیدم و با شروع بارش شدید تگرگ احتمال یک سیل عظیم را دادم ، 20 دقیقه دویدم تا خودم را به بالای تپه ای برسانم که تلفن همراهم آنجا آنتن بدهد و بتوانم با خانواده ام تماس بگیرم ، به خانه تلفن زدم و از آنها خواستم خانه را ترک کنند و بعد به برادرم خبر آمدن سیل را دادم تا از طریق بلندگوی مسجد به همه مردم اعلام کند .

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمد که داستان این چوپان راستگو را به تصویر کشیده بود درباره کار بزرگ او گفت :کامل باکاری که انجام داد جان حداقل 300 نفر از اهالی روستا را نجات داد و اگر او نبود مردم روستا هم به مانند خانه هایشان از بین میرفتند.

روایت زندگی کار شریفی که نان بازویش را میخورد در ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک مهمان دوم بخش قهرمان من دو پسر جوان به نام های امید و مصطفی بودند که زندگی علی فکور کارگر شریفی که با زحمت زندگی اش را اداره میکند ، به تصویر کشیده بودند. امید که تهیه کنندگی فیلم این قهرمان را برعهده داشت درباره موضوع قهرمان من گفت :مدتها بود که ما علی آقا را میدیدم اما زمانی که موضوع قهرمان من مطرح شد به فکر او افتادیم تا او را به عنوان قهرمان زندگیمان معرفی کنیم.

برنامه ماه عسل

علی آقا کارگر شریف و زحمتکش در ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک در این بخش علی آقا به همراه همسر و سه فرزندش به برنامه آمدند و درباره زندگیشان صحبت کردند. علی آقا کارتن جمع میکند و اگر شرایط فروش آنها خوب باشد با روزی 20 هزار تومان زندگی اش را میگذراند اما هرگز حاضر نمیشود که پول غیرحلال به زندگی اش وارد شود و حتی کیف پولی را که یک روز پیدا کرده بود دست نخورده تحویل صاحبش میدهد و هیچ مژدگانی دریافت نمیکند.

وقتی پسر 9 ساله قهرمان زندگی مادرش میشود

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک سومین مهمان روز گذشته ماه عسل مادری بود که پسر 9 ساله اش را به عنوان قهرمان زندگی اش به تصویر کشیده بود. پویا اصغری پسر 9 ساله ای که با فروش دستمال کاغذی کمک خرج زندگی مادرش شده بود روز گذشته به عنوان قهرمان زندگی مادرش معرفی شد.

برنامه ماه عسل

پویا مرد کوچک قهرمان در برنامه ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک مادر پویا از دوران کودکی به یک معلولیت دچار شده بود و به سختی پویا را به دنیا آورد اما زمانی که پدر پویا آنها را ترک کرد و در اوج ناامیدی بودند پویا قهرمان زندگی مادرش شد و به همراه مادرش مخارج زندگی دو نفره شان را تامین میکند و میخواهد با پولی که از برنده شدن در بخش قهرمان من نصیبش میشود یک سقف برای خودش و مادرش تهیه کند.

آرزوهای کوچک بچه های دوست داشتنی کرمانشاه در ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک آخرین گروه مهمانان برنامه روز گذشته ماه عسل بچه هایی بودند که از کرمانشاه و سرپل ذهاب به این برنامه آمده بودند. خانم فاطمه شرف الدین فیلمی از غیرت و همت بچه های کرمانشاه را به تصویر کشید و در آن به درخواست خود بچه ها که میخواستند روی صندلی ماه عسل بنشینند و از آرزوهای کوچکشان بگویند به این برنامه آمد.

برنامه ماه عسل

آرزوهای کوچک کودکان کرمانشاه در ماه عسل

داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک داستان زندگی چهار گروه قهرمان در ماه عسل + تصاویر-ایرناک سوگند یکی از دختران کوچک سرپل ذهاب از آرزوهای کوچکش گفت و میخواست برادرش که تا سه ماه دیگر متولد میشود در خانه چشم باز کند و بچه ها از ساختن مکانی که بتوانند در آن شیرینی محلی درست کنند و بفروشند و درآمدی داشته باشند صحبت کردند.


تاریخ : 97/03/22
(0 رای)
بازدید : 107 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی