مهران مدیری درباره شایعه ها نسبت به درآمدش در برنامه «دورهمی» به شوخی بیان کرد برنامه ای ۸۰۰ میلیون می گیرد و بعد گفت درآمدهای تلویزیون خیلی کمتر از ماهی ۸۰۰ میلیون است.

زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک مهران مدیری ۱۴ بهمن در برنامه «هفت» مهمان رضا رشیدپور در شبکه سه شد و از فیلم های سینمایی خود، فضای کاری اش، برنامه دورهمی و اجرای «هفت» گفت. 

زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک وی درباره اجرای برنامه «هفت» بیان کرد: مدیران چند ماه پیش درباره اجرای «هفت» با من حرف زدند اما من به دلیل فرصت کم و تخصصی که ندارم تمایلی به این کار نداشتم. این مساله به رایزنی های بعد موکول شد تا اینکه چندی پیش در یک گفتگوی تلفنی صحبت قطع شد و وقتی من گفتم نمی توانم قبول کنم آن طرف خط اشتباه شنیده شد و گفتند که مدیری مجری «هفت» شد!

زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک مدیری در بخشی از سخنانش درباره برنامه «دورهمی» نیز عنوان کرد: این برنامه نوروز ۹۷ تمام است چراکه ما تقریبا با همه خانواده سینما و ورزش و... صحبت کردیم و به موضوعات زیادی پرداختیم. 

زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک وی درباره دستمزد خود در این برنامه و اینکه هر قسمت از برنامه چقدر می گیرد در مقابل اصرارهای رشیدپور به شوخی گفت ۸۰۰ میلیون تومان و بعد بیان کرد درآمدهای تلویزیون خیلی کمتر از ماهی ۸۰۰ میلیون تومان است.


تاریخ : 96/11/15

زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک زمان پایان و میزان درامد دورهمی از زبان مهران مدیری-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 20 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی