تا بحال بازیگران زیادی در این سریال جلوی دوربین رفته اند و تصویربرداری در لوکیشن های متعدد انجام شده است. رامین راستاد و داریوش کاردان دو بازیگر این سریال هستند که به تازگی جلوی دوربین رفتند.

بازی متفاوت رامین راستاد و داریوش کاردان در بهترین سالهای زندگی ما

سریال پربازیگر بهترین سالهای زندگی ما به کارگردانی احمد کاوری این روزها در حال سپری کردن ادامه مراحل تصویربرداری است تا برای پخش از شبکه سه سیما آماده شود.رامین راستاد و داریوش کاردان در بهترین سالهای زندگی ما + عکس در ایرناک رامین راستاد و داریوش کاردان در بهترین سالهای زندگی ما + عکس در ایرناک

تا بحال بازیگران زیادی در این سریال جلوی دوربین رفته اند و تصویربرداری در لوکیشن های متعدد انجام شده است. رامین راستاد و داریوش کاردان دو بازیگر این سریال هستند که به تازگی جلوی دوربین رفتند.

گریم رامین راستاد و داریوش کاردان در بهترین سالهای زندگی ما

صفحه رسمی سریال بهترین سالهای زندگی ما با انتشار تصاویری از گریم رامین راستاد و داریوش کاردان در این سریال رونمایی کرد.

رامین راستاد در سریال بهترین سالهای زندگی ما

گریم رامین راستاد در سریال بهترین سالهای زندگی ما

در صفحه رسمی سریال بهترین سالهای زندگی ما آمده است : تصویربرداری این سریال به کارگردانی احمدکاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید همچنان در تهران ادامه دارد.

سریال بهترین سالهای زندگی ما با حضور داریوش کاردان

بازی داریوش کاردان در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بهترین سالهای زندگی ما یکی از سریال های پر بازیگر است که در 30 قسمت برای پخش از شبکه سه سیما در حال ساخت است.

بازی نیلوفر شهیدی و مهدی امینی خواه در سریال بهترین سالهای زندگی ما

نیلوفر شهیدی و مهدی امینی خواه در سریال بهترین سالهای زندگی ما

داستان بهترین سالهای زندگی ما روایتی از یک درام عاشقانه است که از دهه 30 آغاز می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد.

بازیگران سریال بهترین سالهای زندگی ما

نقش آفرینی داریوش کاردان در سریال بهترین سالهای زندگی ما

الهام طهموری ، ساناز سماواتی ، شهرام قائدی ، بهنام تشکر ، علیرضا کمالی، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، رحیم نوروزی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، شهروز ابراهیمی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی ، داریوش کاردان ، رامین راستاد و ... بازیگران سریال بهترین سالهای زندگی ما را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: دوشنبه, 26 فروردين 1398
بازدید : 901 بار
رامین راستاد و داریوش کاردان در بهترین سالهای زندگی ما + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...