مسابقه عصر جدید که پیش از این شنبه و یکشنبه هر هفته روی آنتن میرفت ، شب گذشته پخش نشد و خبرهایی از تغییر در زمان پخش این مسابقه استعدادیابی به گوش رسید.

زمان پخش مسابقه عصر جدید تغییر کرد

مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی برنامه استعدادیابی در شبکه سه سیما است که از اواخر بهمن ماه سال 97 روی آنتن این شبکه رفت و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.زمان پخش مسابقه عصر جدید تغییر کرد + عکسهای جدید در ایرناک زمان پخش مسابقه عصر جدید تغییر کرد + عکسهای جدید در ایرناک

این برنامه که شنبه و یکشنبه روی آنتن شبکه سه میرفت در آغاز این هفته دچار تغییراتی در زمان پخش شد و شب گذشته طبق روال همیشگی پخش روی آنتن نرفت و زمان دقیق پخش این مسابقه توسط صفحه رسمی این برنامه اعلام شد.

مسابقه عصر جدید از این پس یک شب در هفته روی آنتن میرود

مسابقه عصر جدید که پیش از این شنبه و یکشنبه هر هفته روی آنتن میرفت ، شب گذشته پخش نشد و خبرهایی از تغییر در زمان پخش این مسابقه استعدادیابی به گوش رسید.

قسمت 23 مسابقه عصر جدید کی پخش میشود

زمان پخش مسابقه عصر جدید تغییر کرد

صفحه رسمی مسابقه عصر جدید با انتشار پستی زمان پخش قسمت بعدی این برنامه را امشب یکشنبه 25 فروردین ماه ساعت 22:30 اعلام کرد.

مسابقه عصر جدید با احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری مسابقه عصر جدید

مسابقه عصر جدید از این پس تا ماه مبارک رمضان فقط یکشنبه شب ها ساعت 22:30 روی آنتن میرود و به نظر میرسد این موضوع به دلیل باقی ماندن تنها چند قسمت از مرحله مقدماتی این مسابقه است.

اولین قسمت مسابقه استعدادیابی عصر جدید 27 بهمن ماه 97 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و در ایام نوروز 98 هر شب از این شبکه پخش شد و عنوان پربیننده ترین برنامه تلویزیونی را از آن خود کرد.

داوران مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید در یک قاب

رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، سیدبشیر حسینی و امین حیایی داوران مسابقه عصر جدید هستند و احسان علیخانی به عنوان مجری در این برنامه حضور دارد.

  • تاریخ: یکشنبه, 25 فروردين 1398
بازدید : 593 بار
زمان پخش مسابقه عصر جدید تغییر کرد + عکسهای جدید
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی