سارا بهرامی بازیگری که سال گذشته سیمرغ بلورین بهترین بازیگر را از آن خود کرد امسال با فیلم جمشیدیه در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

فیلم جمشیدیه با سارا بهرامی در جشنواره فجر

یلدا جبلی کارگردان جوانی که در سی و سومین جشنواره فیلم فجر با فیلم عاشقانه داره صبح میشه نامزد دریافت بهترین فیلم بخش هنر و تجربه شده بود امسال با فیلم جمشیدیه در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.حضور سارا بهرامی با فیلم جمشیدیه در جشنواره فجر + تصاویر در ایرناک حضور سارا بهرامی با فیلم جمشیدیه در جشنواره فجر + تصاویر در ایرناک

فیلم جمشیدیه به کارگردانی یلدا جبلی و به تهیه کنندگی محمدصادق آذین و فردین خلعتبری است که به عنوان یکی از 22 فیلم پذیرفته شده در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم در جشنواره امسال حضور دارد.

داستان و بازیگران فیلم جمشیدیه

فیلم جمشیدیه دومین ساخته بلند یلدا جبلی در مقام کارگردان است که حضور دو کارگردان سرشناس در آن به عنوان بازیگر از نکات قابل توجه آن است.

عکسی از یلدا جبلی کارگردان فیلم جمشیدیه

یلدا جبلی کارگردان فیلم جمشیدیه

کیومرث پوراحمد و بهرام عظیمی دو کارگردان مشهور کشورمان در فیلم جمشیدیه به عنوان بازیگر حضور دارند و این از نکات قابل توجه در فیلم جمشیدیه است.

بازی حامد کمیلی و کیومرث پوراحمد در فیلم جمشیدیه

حامد کمیلی و کیومرث پوراحمد در فیلم جمشیدیه

سارا بهرامی بازیگری که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم دارکوب به دست آورد با فیلم جمشیدیه به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر میرود.

سارا بهرامی در نمایی از فیلم جمشیدیه

بازی سارا بهرامی در فیلم جمشیدیه

جمشیدیه دومین فیلم بلند سینمایی یلدا جبلی در ژانری متفاوت نسبت به فیلم داره صبح میشه است که نگاهی به یکی از معضلات چالش برانگیز جامعه دارد .

عکسی از حامد کمیلی در فیلم جمشیدیه

حامد کمیلی در فیلم جمشیدیه

بازیگران فیلم جمشیدیه عبارتند از :سارا بهرامی، حامد کمیلی، پانته آ پناهی ها، سعید چنگیزیان، ستاره پسیانی، ندا جبرائیلی، شادی کرم رودی، محمد ولی زادگان، بهرنگ تنکابنی، کاوه کاتب، زهرافرهانی، حمیرا نونهالی، لیلی فرهادپور، حسین دالمن، غلامرضا کیایی نژاد با حضور کیومرث پوراحمد و بهرام عظیمی بازیگران فیلم جمشیدیه را تشکیل میدهند.

بازی متفاوت پانته آ پناهی ها در فیلم جمشیدیه

پانته آ پناهی ها در فیلم جمشیدیه

عوامل ساخت فیلم جمشیدیه عبارتند از: کارگردان و تدوین گر:یلدا جبلی ، فیلمبردار:معین مطلبی، صدابردار:مهدی صالح کرمانی، موسیقی :فردین خلعتبری، صداگذار :آرش قاسمی ، گریم :عظیم فراین، مدیر تولید:آرش جبلی، عکاس :حبیب مجیدی، روابط عمومی :سپیده حیدرآبادی، تهیه کنندگان :محمد صادق آذین و فردین خلعتبری.

سارا بهرامی در جشنواره فجر پارسال

سارا بهرامی بازیگر فیلم جمشیدیه در جشنواره فجر پارسال

  • تاریخ: سه شنبه, 18 دی 1397
بازدید : 2,661 بار
حضور سارا بهرامی با فیلم جمشیدیه در جشنواره فجر + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی