برنامه تلویزیونی «سختانه» با اجرا و سردبیری میلاد دخانچی در حال تولید است و به زودی برای پخش به قاب تلویزیون می‌آید.

«سختانه» به تلویزیون می‌آید در ایرناک «سختانه» به تلویزیون می‌آید در ایرناک برنامه تلویزیونی «سختانه» با اجرا و سردبیری میلاد دخانچی در حال تولید است و به زودی برای پخش به قاب تلویزیون می‌آید.

ساختار این برنامه تلویزیونی در قالب گفتگوی سخت (hard talk) بوده و در آن شاهد گفتگوهای صریح و چالشی با چهره‌های مطرح فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور از اندیشه‌های مختلف پیرامون مناقشات فکری و مسائل داغ افکار عمومیِ جامعه ایرانی هستیم.

در ایده‌یابی و طراحی برنامه «سختانه» که از سال گذشته در مرکز بسیج رسانه ملی آغاز گردید کوشش شده است در دو بعد هم به مسائل انضمامی جامعه و هم به مسائل اندیشه‌ای و انتزاعی پرداخته شود. فاز پژوهشی «سختانه» از اردیبهشت ماه امسال شروع شد و فاز تولیدی این برنامه نیز از مرداد ماه سال جاری در حال انجام است.

تاکنون شش قسمت از برنامه «سختانه» تولید شده است و تحقیق و طراحی برای تولید 20 قسمت دیگر این گفتگوها در حال انجام است. میلاد دخانچی در این گفتگوها تاکنون با چهره‌هایی همچون حسین الله‌کرم، ابراهیم فیاض، حسین دهباشی، شهریار زرشناس و سروش دباغ به گفتگوی سخت، صریح و چالشی پیرامون افکار و اندیشه‌ها و همچنین عملکرد آنان در چارچوب مناقشات فکری و مسائل داغ افکار عمومی جامعه ایرانی می‌پردازد.

شایان ذکر است؛ «سختانه» یک واژه اصیل ایرانی است که در فرهنگ لغت دهخدا به معنای گفتگوی سخت و رودررو می‌باشد. مجری در این برنامه نماینده افکار عمومی بوده و «سختانه» به دنبال برنده یا بازنده شدن نیست.

برنامه «سختانه» با اجرا و سردبیری میلاد دخانچی کاری از گروه برنامه‌های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی است که پخش آن به زودی از قاب تلویزیون آغاز می‌شود.

بازدید : 2,903 بار
(1 رای)
«سختانه» به تلویزیون می‌آید4.0 out of 5
2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی