سروش جمشیدی قیمت معروف برنامه دورهمی شب گذشته مهمان خندوانه شد و در این برنامه خاطره ای از آتش زدن خانه در دوران کودکی را تعریف کرد.

سروش جمشیدی قیمت دورهمی مهمان خندوانه شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 19 دی ماه 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان سروش جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود که با نقش قیمت در برنامه دورهمی بیشتر شناخته شد.اشتباه بزرگ سروش جمشیدی در سه سالگی! + تصاویر در ایرناک اشتباه بزرگ سروش جمشیدی در سه سالگی! + تصاویر در ایرناک

سروش جمشیدی مهمان شب گذشته برنامه خندوانه شد و در این برنامه درباره زندگی شخصی ، بازی در نقش قیمت و ... صحبت کرد و در بخشی از برنامه با اضافه شدن دو مهمان دیگر برنامه جذاب تر شد.

خاطره متفاوت سروش جمشیدی مهمان خندوانه

رامبد جوان گفتگو با سروش جمشیدی را از زندگی شخصی اش آغاز کرد و درباره پسر آقای بازیگر پرسید که گفت :من یک پسر شش ساله به نام سیاوش دارم و پسرم تک فرزند است و فعلا هم تصمیمی برای فرزند دوم نداریم چون شرایط بچه های الان با زمان ما فرق کرده ، بچه های زمان ما هیچ توقعی نداشتند اما بچه های الان همه چیز میخواهند و این موضوع آدم را نگران آینده آنها میکند.

عکسی از سروش جمشیدی در برنامه خندوانه

سروش جمشیدی مهمان برنامه خندوانه

مجری خندوانه از سروش جمشیدی خواست دورترین خاطره ای که به ذهنش میرسد را تعریف کند که خاطره جالب مهمان خندوانه او را غافلگیر کرد. سروش جمشیدی درباره دورترین خاطره اش گفت :دورترین خاطره من برای زمانی است که من خانه را آتش زدم و آن زمان سه سالم بود،خیلی ترسیده بودم قشنگ صحنه رو یادمه ، یعنی اتاقی بود که من را آنجا زندانی کرده بودن به همراه خواهرم . اومدم بیرون با بخاری که آنجا بود خانه را آتیش زدم و بیچاره خواهرم که از من یکسال کوچیکتر بود هم اونجا بود و من با گرفتن رومیزی به بخاری آنجا را آتیش زدم و خیلی زود مامانم را صدا کردم و خداروشکر به خیر گذشت.

تعریف و تمجید مهمان خندوانه از قیمت دورهمی

رامبد جوان با اشاره به نقش قیمت در برنامه دورهمی گفت :سروش خیلی ها تو رو با نقش قیمت در دورهمی می شناسند ، از قبل و بعد از دورهمی برایمان بگو . سروش جمشیدی در پاسخ به این سوال رامبد جوان گفت :من اعتقاد دارم که هیچ اتفاقی یک شبه نمی افتد ، دورهمی یک اتفاق بود که من خودم را به اسم آن می شناسم و در واقع زندگی من به قبل و بعد از دورهمی تقسیم میشود.

من تا قبل از دورهمی سعی میکردم هرکاری را قبول نکنم حتی اگر در شرایط نامساعد مالی هم بودم باز هم سرهرکاری نمیرفتم و حتی بعد از دورهمی هم همین رویه را ادامه دادم و هنوز هم حاضر نیستم هرکاری را انجام بدهم . من از سال 77 کارم را از یزد آغاز کردم و آن زمان دانشجوی مهندسی برق بودم اما هیچ علاقه ای به آن نداشتم و از اول به بازیگری علاقه مند بودم و به نظرم آدم باید کاری را انجام بدهد که حالش با آن خوب است.

سروش جمشیدی مهمان برنامه خندوانه

سروش جمشیدی قیمت دورهمی در برنامه خندوانه

در بخش بعدی برنامه رامبد جوان یک جمله را به سروش جمشیدی داد و قرار شد که این جمله را با لحن های مختلف اجرا کند.

پانتومیم سروش جمشیدی با رحمان و رحیم پایتخت

مصطفی و مجتبی بلال حبشی رحمان و رحیم پایتخت در این بخش به برنامه اضافه شدند و در یک تیم به رقابت با سروش جمشیدی و رامبد جوان در یک گروه پانتومیم پرداختند.

در انتهای این مسابقه گروه رامبد با 12 امتیاز بر گروه برادران بلال جبشی با 10 امتیاز پیروز شدند.

مصطفی و مجتبی بلال حبشی رحمان و رحیم پایتخت

رحمان و رحیم پایتخت مهمان برنامه خندوانه شدند

رحمان و رحیم پایتخت درباره فعالیت این روزهایشان گفتند :ما مشغول کارهای موسیقی هستیم و با امیر توسلی کار میکنیم ، حرفه اصلی ما موسیقی است و خیلی اتفاقی وارد پایتخت شدیم ، ما در یک روزنامه آگهی نیاز به بازیگر برای شاهگوش رو دیدم و رفتیم که آقای تنابنده ما رو آنجا دید و از آنجا برای پایتخت هم انتخاب شدیم و رامبد با دعوت از آنها برای برنامه های بعدی از آنها خداحافظی کرد.

در بخش پایانی برنامه سروش جمشیدی قول داد که با اسباب بازی به عیادت بچه های سرطانی برود و برخی از تماشاچیان هم برای همراه شدن با آنها اعلام آمادگی کردند.

جناب خان در انتهای برنامه با لباس خلبانی در برنامه حاضر شد و از اینکه کامبیز مدرک خلبانی اش را گرفته بود صحبت کرد و علی ضیایی به عنوان کمدین در این برنامه حضور داشت.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 دی 1397
بازدید : 2,551 بار
اشتباه بزرگ سروش جمشیدی در سه سالگی! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...