سالهای دور از خانه سریال کمدی مجید صالحی است که با حضور ستاره های دنیای طنز جلوی دوربین رفت و تا چند روز آینده در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

زمان توزیع سریال سالهای دور از خانه در نمایش خانگی

سالهای دور از خانه سریال کمدی مجید صالحی است که با حضور ستاره های دنیای طنز جلوی دوربین رفت و تا چند روز آینده در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.زمان توزیع سریال ایرانی سالهای دور از خانه در نمایش خانگی در ایرناک زمان توزیع سریال ایرانی سالهای دور از خانه در نمایش خانگی در ایرناک

سریال جدید مجید صالحی در نمایش خانگی ادامه سریال شاهگوش است که بعد از چیزی حدود 4 سال با روایتی از داستان زندگی شخصیت های این سریال دنبال میشود و در یک سریال چند قسمتی اوقات خوشی را برای مخاطبان سریال های نمایش خانگی رقم میزند.

مجید صالحی با سالهای دور از خانه در نمایش خانگی

صفحه رسمی سریال سالهای دور از خانه با انتشار پستی خبر از زمان دقیق توزیع این سریال در شبکه نمایش خانگی داد.

سالهای دور از خانه به نمایش خانگی می آید

توزیع سالهای دور از خانه تا چند روز آینده در نمایش خانگی

در صفحه رسمی سریال سالهای دور از خانه آمده است :آغاز توزیع سریال کمدی سال های دور از خانه از 31 فروردین در شبکه نمایش خانگی.

نقش آفرینی احمد مهرانفر و هادی کاظمی در سالهای دور از خانه

احمد مهرانفر و هادی کاظمی در سالهای دور از خانه

خلاصه داستان سریال سالهای دور از خانه :سالهای دور از خانه در 15 قسمت، داستان زندگی خنجری (احمد مهرانفر) و زهره (هادی کاظمی) در سریال شاهگوش را پس از 4 سال دنبال می کند و اولین اسپین آف ایرانی به کارگردانی مجید صالحی است.

احمد مهرانفر در سالهای دور از خانه

نقش متفاوت احمد مهرانفر در سالهای دور از خانه

بازیگران سریال سالهای دور از خانه عبارتند از : احمد مهرانفر، هادی کاظمی، آزیتا حاجیان، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، علیرضا استادی، ملیسا ذاکری، مهرناز بیات و با هنرمندی زنده یاد حسین محب اهری و میرطاهر مظلومی و با حضور علی اوجی و امیر نوری و با معرفی احسان کریمی بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند.

هادی کاظمی در سالهای دور از خانه

هادی کاظمی با نقشی متفاوت در سالهای دور از خانه

سالهای دور از خانه شنبه ها (بجز ایام تعطیل) ساعت 8صبح در سوپرمارکت ها و مراکز عرضه محصولات فرهنگی عرضه میشود.

  • تاریخ: یکشنبه, 18 فروردين 1398
بازدید : 1,099 بار
زمان توزیع سریال ایرانی سالهای دور از خانه در نمایش خانگی
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی