در ادامه به معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال پاهای بیقرار یا دلدادگان به همراه عکس های بازیگران آن با شما در ایرناک خواهیم بود.

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک پاهای بی‌قرار نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی است. این سریال محصول شبکه سه سیما در تابستان ۱۳۹۶ کلید خورد و قرار است در ۶۰ قسمت از شبکه سه سیما پخش گردد

خلاصه داستان سریال دلدادگان

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک مجموعه تلویزیونی «پاهای بیقرار» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد. «پاهای بیقرار» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک  

اخبار سریال پاهای بیقرار یا دلدادگان

آخرین بازی شاهرخ استخری در پاهای بیقرار

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک منوچهر هادی با انتشار عکسی در کنار شاهرخ استخری از پایان بازی شاهرخ استخری در پاهای بیقرار خبر داد. پاهای بیقرار سریالی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی است که از تابستان سال گذشته برای شبکه پنج سیما در حال ساخت است.

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک منوچهر هادی در سریال جدیدش با بازیگران زیادی همکاری کرده است و این سریال در سه فاز جلوی دوربین رفت و اغلب بازیگران در این سریال نقششان را جلوی دوربین برده اند.

پایان همکاری منوچهر هادی با شاهرخ استخری در پاهای بیقرار

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک منوچهر هادی با انتشار این عکس نوشت :بله و اینک پایان بازی شاهرخ استخری عزیز در سریال پاهای بیقرار.

شاهرخ استخری

همکاری شاهرخ استخری با منوچهر هادی در پاهای بیقرار

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک این دومین همکاری من با شاهرخ دوست داشتنی بود بعداز سریال آمین که نیمه کاره ماند. شاهرخ ممنونم از این همه ادب و احترام که در وجودت نهفته و به موقع و درست ابرازش میکنی.

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک هاتف پاهای بیقرار خدانگهدار. به امید همکاری های بعدی. یقین دارم که یکی از ماندگارترین نقش آفرینی های شاهرخ را شاهد خواهیم بود.

منوچهر هادی

نقش متفاوت شاهرخ استخری در پاهای بیقرار

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک پاهای بی قرار یا دلدادگان در دو فصل گذشته و حال، داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد و قربانیانش، فرزندان آن خانواده ها هستند.

شاهرخ استخری

پویا امینی و شاهرخ استخری در پاهای بیقرار

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک سریال پاهای بی قرار یا دلدادگان ملودرام خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد.

پویا امینی

بازی متفاوت پویا امینی در پاهای بیقرار

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک  

بازیگران و نقشها

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک این سریال با قسمت‌های زمان حال آغاز شده و بعد به ۱۵ قسمت مجزا در فصل یک و سه می‌رسد. حمید گودرزی ، آرش مجیدی ، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور ، سیروس همتی در فصل دو (گذشته) این سریال بازی کردند.

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک فصل دو از سال ۵۷ تا ۶۴ را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس-ایرناک پانته‌آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی )، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدیمهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)،‌ ملیکا شریفی‌نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال این سریال هستند.

بازیگران سریال پاهای بی قرار یا دلدادگان

سریال پاهای بی قرار

عوامل پشت صحنه سریال پاهای بیقرار ساخته منوچهر هادی


عکسهای سریال دلدادگان

 لیندا کیانی در سریال پاهای بی قرار

لیندا کیانی در سریال پاهای بی قرار

بازیگران سریال دلدادگان

بازیگران سریال دلدادگان

حمید گودرزی و آرش مجیدی در سریال دلدادگان

حمید گودرزی و آرش مجیدی در سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال دلدادگان

ملیکا شریفی نیا و سانیا سالاری در دلدادگان

ملیکا شریفی نیا و سانیا سالاری در دلدادگان

مهدی صبائی در دلدادگان

مهدی صبائی در دلدادگان

(1 رای)
بازدید : 76 بار
بازیگران و خلاصه داستان سریال "دلدادگان" + عکس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی