در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال روزهای بیقراری 2 به تهیه کنندگی همسرش امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فصل دوم سریال روزهای بیقراری

روزهای بیقراری سریالی به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی است که زمستان 1395 از شبکه سه سیما پخش شد . عوامل این سریال تصمیم به ساخت فصل دوم این سریال گرفتند و پیش تولید این سریال بعد از اتمام فصل اول آغاز شد .خلاصه داستان و بازیگران سریال روزهای بیقراری 2 + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران سریال روزهای بیقراری 2 + عکس در ایرناک

پخش فصل دوم روزهای بیقراری از امشب 18 فروردین ماه 98 در شبکه دو سیما آغاز میشود و سارا صوفیانی با فیلم همسرش بعد از حدود دو سال دوری از تلویزیون بار دیگر به این قاب جادویی بازگشت.

بازگشت سارا صوفیانی با روزهای بیقراری 2

سارا صوفیانی در فصل اول سریال روزهای بیقراری

بازی سارا صوفیانی در سریال روزهای بیقراری

سارا صوفیانی در فصل اول سریال روزهای بیقراری با پژمان بازغی، الهام حمیدی، کامران تفتی، بهنوش بختیاری و ابوالفضل پورعرب همبازی بود اما در فصل دوم لیست بازیگران این سریال با تغییر مواجه شد.

بازیگران سریال روزهای بیقراری 2

عکسی از سارا صوفیانی و بازیگران سریال روزهای بیقراری 2

بازیگران سریال روزهای بیقراری 2 عبارتند از : سارا صوفیانی، مجید واشقانی، فخرالدین صدیق شریف، مهتاج نجومی، کاظم هژیرآزاد، صفا آقاجانی، افسانه بایگان، حمیدرضا آذرنگ و تعدادی از بازیگران بومی در این سریال جلوی دوربین رفتند.

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی تهیه کننده روزهای بیقراری 2

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی تهیه کننده روزهای بیقراری 2

سارا صوفیانی سال 89 با امیرحسین شریفی تهیه کننده سینما ازدواج کرد و با وجود اختلاف سنی حدود 28 سال نه سال است که زندگی عاشقانه ای در کنار همسرش دارد و در اغلب فیلم های همسرش جلوی دوربین رفته است.

عکسی از سارا صوفیانی و مجید واشقانی در روزهای بیقراری 2

سارا صوفیانی و مجید واشقانی در روزهای بیقراری 2

بازدید : 2,353 بار
خلاصه داستان و بازیگران "سریال روزهای بیقراری 2" + عکس
4.5
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی