در ادامه با خلاصه داستان و معرفی و تصاویر و عکس بازیگران سریال سالهای دور از خانه با شما در ایرناک خواهیم.

سالهای دور از خانه به نمایش خانگی آمد

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال سالهای دور از خانه در ایرناک خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال سالهای دور از خانه در ایرناک مجید صالحی با سریال کمدی و پربازیگر سالهای دور از خانه به نمایش خانگی می آید. بازیگران طناز کشورمان در یک مجموعه کمدی دور هم جمع شدند و به زودی فیلمبرداری این اثر پربازیگر آغاز میشود.

هادی کاظمی و احمد مهرانفر دو شخصیت اصلی این سریال کمدی نمایش خانگی را تشکیل میدهند.

نمایش سالهای دور از خانه در شبکه نمایش خانگی

اسپین آف سریال شاهگوش با نام سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی از پنجشنبه جلوی دوربین می رود.

سالهای دور از خانه در نمایش خانگی

سالهای دور از خانه مجید صالحی در نمایش خانگی

سریال سالهای دور از خانه ، اسپین آف مجموعه پرمخاطب شاهگوش است که در آن، داستان های جذابی از خنجری و زهره، دو شخصیت دوست داشتنی سریال روایت می شود.

سریال شاهگوش با بازی احمد مهرانفر

گریم احمد مهرانفر در شاهگوش

بازیگران

احمد مهرانفر و هادی کاظمی بازیگران نقش خنجری و زهره هستند و آزیتا حاجیان، احسان کریمی، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، آزاده زارعی، مهرناز بیات، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، خسرو احمدی بازیگران این سریال کمدی هستند.

سالهای دور از خانه با بازی احمد مهرانفر

گریم احمد مهرانفر در سالهای دور از خانه

اسپین آف یا سریال جانبی در صنعت فیلم و سریال سازی به اثری گفته می شود که برگرفته از یک فیلم یا سریال دیگر باشد. اسپین آف جزئیات بیشتر از یک اثر (مانند موضوعات، تمرکز بر کاراکترها، داستان های پیش و پس از داستان اصلی) را روایت کند. .

سریال شاهگوش با هادی کاظمی

گریم هادی کاظمی در شاهگوش

خلاصه داستان

سال های دور از خانه نخستین اسپین آف ایرانی است و بر دو شخصیت خنجری و زهره که در شاهگوش حضور داشتند تمرکز دارد. این سریال، ماجراهای آن دو را پس از پایان سربازی در کلانتری100 ملت، روایت می کند.

سالهای دور از خانه با بازی هادی کاظمی

گریم هادی کاظمی در سالهای دور از خانه

کارگردان این سریال مجید صالحی است و تهیه کنندگی آن را محمدحسین قاسمی برعهده دارد. همچنین نویسندگان این سریال آقایان امیر حسین قاسمی و احمد مهرانفر می باشند.

بازدید : 2,881 بار
خلاصه داستان و عکس بازیگران "سریال سالهای دور از خانه"
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی