بعد از اتمام سریال نوروزی نون. خ به کارگردانی سعید آقاخانی ، شبکه یک سیما سریال دنگ و فنگ روزگار به کارگردانی جواد مزدآبادی را جایگزین آن کرد و اولین قسمت این سریال 17 فروردین ماه 98 روی آنتن این شبکه رفت.

معرفی جدیدترین سریال های تلویزیونی بهار 98

سریال یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون است که همواره طرفداران زیادی داشته و دارد. با فرارسیدن ایام نوروز تلویزیون برنامه های خاصی برای این ایام تدارک دید و با پایان تعطیلات و اتمام این سریال های نوروزی ، بینندگان تلویزیون منتظر پخش سریال هایی جدید از این رسانه ملی هستند.معرفی جدیدترین سریال های تلویزیونی بهار 98 + عکس در ایرناک معرفی جدیدترین سریال های تلویزیونی بهار 98 + عکس در ایرناک

سریال نون . خ در شبکه یک سیما ، سریال بر سر دوراهی در شبکه دو ، سریال زوج یا فرد در شبکه سه همراه تعطیلات نوروزی مخاطبان تلویزیون بود و حالا با پایان این سریال ها ، شبکه های مختلف با سریال هایی جدید همراه مخاطبان میشود.

مروری بر سریال های جدید تلویزیون در بهار 98

سریال جدید شبکه یک سیما در بهار 98

بعد از اتمام سریال نوروزی نون. خ به کارگردانی سعید آقاخانی ، شبکه یک سیما سریال دنگ و فنگ روزگار به کارگردانی جواد مزدآبادی را جایگزین آن کرد و اولین قسمت این سریال 17 فروردین ماه 98 روی آنتن این شبکه رفت.

بازی بیژن بنفشه خواه و نیما شاهرخ شاهی در سریال دنگ و فنگ روزگار

بیژن بنفشه خواه و نیما شاهرخ شاهی در سریال دنگ و فنگ روزگار

دنگ و فنگ روزگار سریالی کمدی با حضور چهره های دنیای طنز است که در واقع روایتی است از داستان دو دوست که طی شراکتی دچار مشکلاتی می شوند و ناچار خواهند شد سال ها این مشکل را پنهان کنند و همین پنهان کاری باعث اتفاقات طنزی می شود.

سیروس گرجستانی، محمد نادری، نیما شاهرخ شاهی، پانته آ مهدی نیا، امیر غفار منش، غلامرضا نیکخواه، ساعد هدایتی، مینا نوروزی، ساقی زینتی و عباس محبوب ، مهری آل آقا ، شیرین آقارضا کاشی ، زهرا داوودنژاد ، فریده دریامج ، رضالشگری ، رامین بابک فر و مریم شاه ولی و .... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

سریال جدید شبکه دو سیما در بهار 98

با اتمام سریال نوروزی بر سر دوراهی در شبکه دو ، این شبکه سریال روزهای بیقراری 2 را جایگزین این سریال نوروزی کرد. روزهای بیقراری 2 به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی از 18 فروردین ماه ساعت 21:30 در شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

عکسی از سارا صوفیانی و مجید واشقانی در سریال دنگ و فنگ روزگار

سارا صوفیانی و مجید واشقانی در سریال دنگ و فنگ روزگار

فصل اول سریال روزهای بیقراری زمستان سال 95 از شبکه سه سیما پخش شد و حالا پخش فصل دوم این سریال به شبکه دو سیما رسید و بازیگرانی چون سارا صوفیانی، مجید واشقانی، فخرالدین صدیق شریف، مهتاج نجومی، کاظم هژیرآزاد، صفا آقاجانی، افسانه بایگان، حمیدرضا آذرنگ و .... در این سریال ایفای نقش کرده اند.

سریال جدید شبکه سه در بهار 98

شبکه سه که در ایام نوروز 98 با سریال زوج یا فرد مهمان خانه های مردم بود با اتمام این سریال نوروزی سریال طنز شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی را جایگزین این سریال کرد.

بهرام افشاری و کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

بازی بهرام افشاری و کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

شرایط خاص سریالی کمدی در تلویزیون است که با حضور بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، سیروس گرجستانی، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسداللهی، اسدالله یکتا و شهره سلطانی جلوی دوربین رفته است.

سیروس گرجستانی و کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

سیروس گرجستانی و کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

بازدید : 670 بار
معرفی جدیدترین سریال های تلویزیونی بهار 98 + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...