کامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که تجربه ای متفاوت اجرا را با برنامه وقتشه تجربه کرده بود باز هم با اجرای فصل جدید این برنامه به تلویزیون می آید.

سری جدید برنامه وقتشه کی پخش میشه؟

کامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که تجربه ای متفاوت اجرا را با برنامه وقتشه تجربه کرده بود باز هم با اجرای فصل جدید این برنامه به تلویزیون می آید.سری جدید برنامه وقتشه کی پخش میشه؟ + عکس در ایرناک سری جدید برنامه وقتشه کی پخش میشه؟ + عکس در ایرناک

صفحه رسمی برنامه وقتشه با انتشار پستی زمان دقیق پخش فصل جدید این برنامه را با اجرای کامران تفتی اعلام کرد.

پخش برنامه وقتشه از فردا شب در شبکه نسیم

برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی از فردا شب در شبکه نسیم آغاز میشود و به مانند فصل های قبلی این برنامه اجرای آن را کامران تفتی برعهده دارد.

فصل جدید برنامه وقتشه به زودی روی آنتن میرود

آغاز پخش فصل جدید برنامه وقتشه در شبکه نسیم

در صفحه رسمی برنامه وقتشه با انتشار این پست آمده است : به نام خدا... برای خدا . با جمع بندی فصل گذشته وقتشه از فردا شب روی آنتن می رود. اولین قسمت از فصل جدید برنامه "وقتشه" با اجرای کامران تفتی از چهارشنبه 28 فروردین ماه از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی برنامه:سری جدید برنامه وقتشه به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و اجرای کامران تفتی با محوریت آموزش مهارت های زندگی در 50 قسمت روی آنتن شبکه نسیم می رود.

این برنامه با همراهی تماشاگران از 24 فروردین ماه ضبط خودش را شروع و فصل جدید برنامه با دکوری جدید آغاز شده است.

اتاق فکر وقتشه در سری جدید؛ علاوه بر تاکید بر خانواده و ازدواج، به مسئولیت اجتماعی خانواده ها هم توجه ویژه داشته است. وقتشه ی جدید از چهارشنبه 28 فروردین ساعت 21 برای مخاطبان شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

پخش فصل جدید برنامه وقتشه

فصل جدید برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی

کامران تفتی در ایام عید نوروز با اجرای برنامه دلصدا مهمان نوروزی مخاطبان تلویزیون در شبکه پنج سیما بود. دلصدا ویژه برنامه ای در حوزه موسیقی بود که با اجرای کامران تفتی و حضور چهره های شاخص دنیای موسیقی روی آنتن رفت.

کامران تفتی مجری برنامه دلصدا

اجرای کامران تفتی در برنامه دلصدا

بازدید : 406 بار
سری جدید برنامه وقتشه کی پخش میشه؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی