سری جدید «وقتشه» با اجرای دوباره کامران تفتی از ۲۳ بهمن روی آنتن شبکه نسیم می رود.

سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک برنامه ترکیبی «وقتشه» با اجرای کامران تفتی در یک فصل روی آنتن شبکه نسیم رفت که از مردادماه شروع و تا قبل از محرم امسال به پایان رسید.

سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک این برنامه به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و مقداد مومن نژاد با محوریت ازدواج آسان به تولید و رویکرد آن در فصل جدید زندگی بهتر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک فصل جدید این برنامه تغییرات زیادی نسبت به فصل اول دارد و از جمله آنها، این است که مهمانان برنامه فقط از خود مردم هستند. در این فصل باز هم مردم در استودیو برنامه و به عنوان تماشاگران حضور دارند.

سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک دیگر عوامل «وقتشه» عباس اختری کارگردان، حسین کلهر نویسنده و پویان هدایتی مدیر تولید هستند.


تاریخ : 96/11/12

سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک سری جدید «وقتشه» از ۲۳ بهمن روی آنتن می رود-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 109 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی