سینا حجازی شوخ ترین خواننده ایران مهمان امروز برنامه کاملا دخترونه با اجرای مژده لواسانی میشود.

برنامه کاملا دخترونه با حضور شوخ ترین خواننده ایران

مژده لواسانی مجری جوانی که سابقه اجرا و حضور او در تلویزیون و رادیو به حدود 25 سال میرسد با برنامه ای متفاوت چند وقتی است که در حوالی ساعت 16:30 دقیقه مهمان خانه های مردم در شبکه سه سیما است.سینا حجازی مهمان امروز برنامه کاملا دخترونه! + تصاویر در ایرناک سینا حجازی مهمان امروز برنامه کاملا دخترونه! + تصاویر در ایرناک

برنامه کاملا دخترونه با اجرای مژده لواسانی شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه سه سیما میرود و هر روز مهمانانی روی صندلی این برنامه به گفتگو با مژده لواسانی می پردازند.

مهمان امروز برنامه کاملا دخترونه خواننده ای نام آشناست

صفحه رسمی برنامه کاملا دخترونه با انتشار یک استوری مهمان امروز این برنامه را معرفی کرد.

برنامه کاملا دخترونه با حضور سینا حجازی

سینا حجازی مهمان برنامه کاملا دخترونه

صفحه رسمی برنامه کاملا دخترونه با انتشار عکسی از سینا حجازی نوشت : یک روز شاد دخترونه در برنامه کاملا دخترونه با شوخ ترین خواننده ایران سینا حجازی....

برنامه کاملا دخترونه با اجرای مژده لواسانی

مژده لواسانی در برنامه کاملا دخترونه

برنامه کاملا دخترونه یک برنامه گفتگو محور با موضوعات اجتماعی است که با حضور مهمانانی موفق از بانوان ایران زمین روی انتن شبکه سه سیما میرود .

مژده لواسانی مجری برنامه کاملا دخترونه

برنامه کاملا دخترونه با اجرای مژده لواسانی

مژده لواسانی در برنامه کاملا دخترونه میزبان دختران موفقی از ایران زمین است و با آنها درباره موفقیت هایشان در زمینه های علمی ، ورزشی ، فرهنگی و ... به گفتگو می پردازد.

برنامه کاملا دخترونه با حضور سینا حجازی

سینا حجازی خواننده موسیقی پاپ

سینا حجازی مهمان امروز برنامه کاملا دخترونه یکی از خواننده سرشناس موسیقی پاپ و فرزند صدرالدین حجازی بازیگر کشورمان است. سینا حجازی برای اولین بار در سال 94 نخستین آلبوم رسمی اش را روانه بازار موسیقی کرد و با خواندن تیتراژ سریال مسیر انحرافی به محبوبیت و شهرت بیشتری در میان مردم دست یافت.

  • تاریخ: چهارشنبه, 19 دی 1397
بازدید : 3,079 بار
سینا حجازی مهمان امروز برنامه کاملا دخترونه! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی