منوچهر هادی کارگردان سریال پاهای بیقرار صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از پایان بازی شاهرخ استخری در پاهای بیقرار به روز کرد.

آخرین بازی شاهرخ استخری در پاهای بیقرار

پایان بازی شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار + تصاویر در ایرناک پایان بازی شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار + تصاویر در ایرناک منوچهر هادی با انتشار عکسی در کنار شاهرخ استخری از پایان بازی شاهرخ استخری در پاهای بیقرار خبر داد. پاهای بیقرار سریالی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی است که از تابستان سال گذشته برای شبکه پنج سیما در حال ساخت است.

منوچهر هادی در سریال جدیدش با بازیگران زیادی همکاری کرده است و این سریال در سه فاز جلوی دوربین رفت و اغلب بازیگران در این سریال نقششان را جلوی دوربین برده اند.

پایان همکاری منوچهر هادی با شاهرخ استخری در پاهای بیقرار

منوچهر هادی با انتشار این عکس نوشت :بله و اینک پایان بازی شاهرخ استخری عزیز در سریال پاهای بیقرار.

شاهرخ استخری

همکاری شاهرخ استخری با منوچهر هادی در پاهای بیقرار

این دومین همکاری من با شاهرخ دوست داشتنی بود بعداز سریال آمین که نیمه کاره ماند. شاهرخ ممنونم از این همه ادب و احترام که در وجودت نهفته و به موقع و درست ابرازش میکنی.

هاتف پاهای بیقرار خدانگهدار. به امید همکاری های بعدی. یقین دارم که یکی از ماندگارترین نقش آفرینی های شاهرخ را شاهد خواهیم بود.

منوچهر هادی

نقش متفاوت شاهرخ استخری در پاهای بیقرار

پاهای بی قرار در دو فصل گذشته و حال، داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد و قربانیانش، فرزندان آن خانواده ها هستند.

شاهرخ استخری

پویا امینی و شاهرخ استخری در پاهای بیقرار

سریال پاهای بی قرار ملودرام خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد.

پویا امینی

بازی متفاوت پویا امینی در پاهای بیقرار

مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران اصلی سریال پاهای بیقرار هستند.

سریال پاهای بی قرار

عوامل پشت صحنه سریال پاهای بیقرار ساخته منوچهر هادی


تاریخ : 97/03/22
بازدید : 5,928 بار
پایان بازی شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی