آخرین برنامه از فصل 6 خندوانه با این دکور شب گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفت و ادامه فصل شش از سه شنبه شب با ویژه برنامه عید و یک دکور جدید و جذاب روی آنتن میرود.

آخرین برنامه از فصل 6 خندوانه در روزهای پیش از عید نوروز

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 24 اسفندماه 97 روی آنتن شبکه نسیم رفت و شبی شلوغ و پرهیجان را تجربه کرد. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان دو کمدین، یک خواننده و جناب خان بود و در آخرین برنامه از فصل شش با همین دکور شادی را مهمان خانه های مخاطبان کرد.شب شلوغ رامبد جوان در خندوانه دیشب + تصاویر در ایرناک شب شلوغ رامبد جوان در خندوانه دیشب + تصاویر در ایرناک

در برنامه شب گذشته خندوانه چه گذشت

آخرین برنامه از فصل 6 خندوانه با این دکور شب گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفت و ادامه فصل شش از سه شنبه شب با ویژه برنامه عید و یک دکور جدید و جذاب روی آنتن میرود.

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه

رامبد جوان با ویژه برنامه نوروزی خندوانه به شبکه نسیم می آید

در بخش های ابتدایی برنامه جناب خان همراه خندوانه ای ها شد و مثل همیشه فضای شادی را به خندوانه بخشید.

امیرحسین قیاسی و ابوطالب حسینی کمدین های خنداننده شو

امیرحسین قیاسی و ابوطالب حسینی کمدین های خندوانه

در بخش بعدی بعد از انجام قرعه کشی ابوطالب حسینی و امیرحسین قیاسی کمدین های خنداننده شو به استودیوی خندوانه آمدند و با اجرای استندآپ کمدی شادی را مهمان خانه های مردم کردند.

شهاب مظفری خواننده جوان کشورمان دیگر مهمان شب گذشته خندوانه بود که آهنگ های شادی را در برنامه اجرا کرد.

جناب خان عروسک محبوب خندوانه ای ها

جناب خان عروسک محبوب خندوانه

رامبد جوان و برنامه خندوانه سه شنبه 28 اسفندماه 97 با دکوری جدید و برنامه ای شاد به آنتن شبکه نسیم بازمیگردد و ویژه برنامه عید 98 را اجرا میکند.

  • تاریخ: شنبه, 25 اسفند 1397
بازدید : 1,022 بار
شب شلوغ رامبد جوان در خندوانه دیشب + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی