تصویر جدیدی از سری سوم سریال خانگی شهرزاد در فضای مجازی درحال دست به دست شدن است.

شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک به تازگی تصویری جالب از پشت صحنه سری سوم مجموعه شهرزاد در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. این تصویر جدیدترین تصویر از حسن فتحی و شهاب حسینی در پشت صحنه فصل سوم  شهرزاد است که فیلمبرداری آن به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک شهرزاد،  مجموعه‌ای نمایشی است که فصل اول آن در سال ۱۳۹۴ در ۲۸ قسمت و فصل دومش در سال ۱۳۹۶ و در ۱۵ قسمت پخش شد.

شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک کارگردان این سریال حسن فتحی و تهیه‌کننده آن محمد امامی است. پخش این سریال به صورت هفتگی از طریق مراکز عرضه فیلم سراسر کشور انجام شد که در آن  بازیگرانی چون علی نصیریان، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار ، امیر جعفری، رضا کیانیان و ..به ایفای نقش پرداختند.

شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک

شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک شهاب حسینی در پشت صحنه شهرزاد 3 + عکس-ایرناک گفتنی است؛ سریال شهرزاد را می‌توان پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین سریال نمایش خانگی ایران دانست.  

(0 رای)
بازدید : 221 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی