در یکی از برنامه های سرگرم کننده تلویزیونی، شرکت کننده زن به محض ورود به آسانسور منتهی به استودیو، ناگهان توسط آن بلعیده شد.

شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک در یک برنامه‌ تلویزیونی سرگرم‌کننده، طی ابتکاری خلاقانه، تهیه‌کننده برای آنکه هیجان برنامه‌اش را افزایش دهد از یک آسانسور برای القای وحشت و ترس استفاده کرد. 

شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک قضیه از این قرار بود که در اقدامی هماهنگ نشده، یکی از شرکت‌کننده‌ها توسط عوامل به سمت آسانسوری هدایت شد، به محض ورود این شرکت کننده زن به درون آسانسور، ناگهان کف آسانسور از وسط شکافته شد و او را بلعید.

شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک شدت وحشت  این زن به واسطه دوربین‌های تعبیه شده درون آسانسور به وضوح نمایش داده شد. در مرحله بعد این شرکت‌کننده توسط اسلاید سرسره مانندی وارد صحنه می‌شود. 

شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک تماشای این حرکت خلاقانه خالی از لطف نیست.

شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک

شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک شوخی وحشتناک برنامه تلویزیونی با یک زن! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 100 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی