علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از حضور در برنامه خندوانه به روز کرد.

زمان حضور علیرضا طلیسچی در خندوانه

مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان به زودی مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه میشود. این هنرمند جوان کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از حضور در برنامه خندوانه داد.

مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک علیرضا طلیسچی عکسی در کنار رامبد جوان و ارژنگ امیرفضلی را در صفحه اینستاگرامش با مردم به اشتراک گذاشت.

علیرضا طلیسچی مهمان خندوانه شد

مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک علیرضا طلیسچی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :به زودی در برنامه خندوانه....

علیرضا طلیسچی

سلفی رامبد جوان و علیرضا طلیسچی در خندوانه

مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک علیرضا طلیسچی 7 مهر 1364 در شهر تهران به دنیا آمد و مدرک تحصیلی اش را در مقطع فوق دیپلم در رشته عمران و در مقطع لیسانس در رشته موسیقی با گرایش ساز های جهانی گرفت. علیرضا طلیسچی خوانندگی را در 18 سالگی به صورت حرفه ای آغاز کرد.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده جوان موسیقی پاپ

مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک علیرضا طلیسچی در برنامه دورهمی درباره شکست هایش در دنیای هنری گفت :من سال 84 یکبار معروف شدم و آهنگ هایم منتشر شد اما کار مشترکمان به ثمر ننشست و دوباره در سال 89 و 90 به شهرت رسیدم اما آنهم ماندگار نبود و دوباره در سال 95 مشهور شدم و آهنگ هایم مورد توجه قرار گرفت.

علیرضا طلیسچی

عکس علیرضا طلیسچی خواننده کشورمان

مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک مهمان خندوانه امشب "علیرضا طلیسچی" خواننده پاپ + عکس-ایرناک مهران مدیری در برنامه دورهمی به ماجرایی که باعث شهرت علیرضا طلیسچی شد اشاره کرد و گفت :علیرضا یک لپ تاپ که آهنگ هایش در آن بود را داخل ماشین جا میگذارد و این لپ تاپ به دست تعمیرکاری میرسد که از صدای علیرضا خوشش می آید و آهنگ های او را با اسم خواننده ای دیگر منتشر میکند و ماجرای شهرت آهنگ های او از اینجا شکل میگیرد.

علیرضا طلیسچی

سلفی علیرضا طلیسچی خواننده

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی در برنامه دورهمی


تاریخ : 97/03/24
(0 رای)
بازدید : 167 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی