در روزهای پایانی بهمن ماه 97 احسان علیخانی با اجرای برنامه عصر جدید و حضور چهره هایی از دنیای هنر روی آنتن شبکه سه سیما رفت و برنامه پربیننده دیگری را رقم زد.

هنرنمایی احسان علیخانی در مسابقه عصرجدید

احسان علیخانی را اغلب مخاطبان تلویزیون با اجرای برنامه ماه عسل می شناسند و شاید کمتر کسی از بیننده های تلویزیون او و برنامه پربیننده اش ماه عسل را نشناسد. مجری با سابقه و جوان ماه عسل با تغییری اساسی ، برنامه ای جدید را روی آنتن شبکه سه سیما برد.عکسهای جدید از مسابقه عصرجدید در ایرناک عکسهای جدید از مسابقه عصرجدید در ایرناک

در روزهای پایانی بهمن ماه 97 احسان علیخانی با اجرای برنامه عصر جدید و حضور چهره هایی از دنیای هنر روی آنتن شبکه سه سیما رفت و برنامه پربیننده دیگری را رقم زد.

تعطیلات نوروز نقطه عطف مسابقه عصر جدید

پیش از آغاز نوروز مسابقه عصر جدید شنبه و یکشنبه هر هفته حوالی ساعت 22:30 و بعد از پخش اخبار شبانگاهی روی آنتن میرفت اما با پخش هر شب این برنامه در ایام تعطیلات نوروز 98 این مسابقه پرهیجان بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

احسان علیخانی با اجرای مسابقه عصر جدید در شبکه سه

احسان علیخانی مجری مسابقه عصر جدید

ایام تعطیلات نوروز 98 را میتوان نقطه عطفی برای برنامه عصر جدید دانست ، چرا که پخش هر شب این برنامه در ایامی که مردم با خیال راحت میتوانستند تا پاسی از شب بیدار باشند به افزایش بیننده های عصر جدید کمک شایانی کرد.

شرکت کننده مسابقه عصر جدید

هنرننمایی شرکت کننده مسابقه عصر جدید با شن

شرکت کننده های مختلفی با استعدادهای گوناگون در مسابقه عصر جدید شرکت کردند اما برخی از این شرکت کننده ها با ثبت رکوردهایی جهانی جذابیت های خاصی به برنامه بخشیدند.

ثبت رکورد شنا سوئدی روی انگشت در مسابقه عصر جدید

ثبت رکورد جهانی در مسابقه عصر جدید

محمدامین پناهی یکی از شرکت کننده های عصر جدید بود که در نوزدهمین قسمت از این برنامه رکورد شنای سوئدی روی انگشت شصت در دنیا را از آن خود کرد.

مسابقه عصر جدید و شرکت کننده های خارق العاده اش

ثبت رکوردهای عجیب در مسابقه عصر جدید

علی بهبودی فر یکی دیگر از شرکت کننده های عصر جدید بود که توانست رکورد جهانی چرخش توپ بسکتبال بر دسته مسواک را از آن خود کند.

رویا نونهالی یکی از داوران مسابقه عصر جدید

رویا نونهالی داور مسابقه عصر جدید

برنامه عصر جدید با پایان تعطیلات نوروزی به روال قبلی پخش بازمیگردد و طبق روال قبل شنبه و یکشنبه هر هفته ساعت 22:30 روی آنتن میرود.

بازدید : 1,363 بار
عکسهای جدید از مسابقه عصرجدید
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی