کارگردان فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» اعلام کرد که طی مدتی که الناز شاکردوست دچار سانحه شده است، فیلمبرداری این اثر سینمایی را متوقف کرده اند.

توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» درباره حال الناز شاکردوست که حین ایفای نقش در این اثر دچار سانحه شده بود، بیان کرد: ما منتظر نظر نهایی پزشک درباره حال این بازیگر هستیم اما پزشک اکیدا حرکت و ایفای نقش را برای او ممنوع کرده است، با این وجود قول هایی داده است که هر چه زودتر سلامتی الناز شاکردوست بازگردد. بر همین اساس ما منتظر اعلام پزشک هستیم و اولویت ما هم بیش از هر چیزی سلامتی خانم شاکردوست است.

توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک وی افزود: هنوز کسی جایگزین این بازیگر در «دو طبقه روی پیلوت» نشده است و ما هنوز منتظر هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. در این مدتی که الناز شاکردوست دچار سانحه شده است ما به فیلمبرداری نپرداخته ایم و در حال رایزنی برای اتخاذ یک تصمیم درست هستیم.

توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک ابراهیمیان عنوان کرد: من هر روز به خانم شاکردوست سر می زنم و پارگی دیسک او مقداری نگران کننده است و امیدواریم هرچه زودتر معالجه شود البته هنوز به صورت قطعی به ما نگفته اند که این بازیگر چه زمان مورد معالجه قرار می گیرد. ضمن اینکه پزشک ایشان اعلام کرده است که حدود سه تا چهار هفته باید تحت مراقبت های ویژه باشد و تکان نخورد و یک سری آزمایش های فیزیوتراپی انجام دهد و بعد از ۴ هفته شکل فیزیوتراپی عوض می شود.

توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک این کارگردان اظهار کرد: ما امیدواریم این پروسه هرچه زودتر طی شود البته نه به خاطر پروژه بلکه به خاطر حال این بازیگر.

توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک وی توضیح داد: هیچ تصمیمی برای ادامه فیلمبرداری در این ۴ هفته نگرفته ایم اما مشغول صحبت با تهیه کننده و بچه های گروه هستیم تا ببینیم بهترین تصمیم چه چیزی است.

توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک ابراهیمیان در پایان گفت: ما چیزی حدود ۴۰ درصد از فیلم را ضبط کرده ایم.


تاریخ : 96/11/12

توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک توقف «دو طبقه روی پیلوت» به خاطر غیبت شاکردوست-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 16 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی