در این گزارش به معرفی پر‌فروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی طی هفته گذشته می‌پردازیم.

باکس آفیس سینمای هالیوود | فروش 93 میلیون دلاری «لیگ عدالت» در ایرناک باکس آفیس سینمای هالیوود | فروش 93 میلیون دلاری «لیگ عدالت» در ایرناک هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 23 نوامبر 2017 ( 2 آذر 1396 ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :


باکس آفیس سینمای هالیوود | فروش 93 میلیون دلاری «لیگ عدالت» در ایرناک

رتبه پنجم : فیلم « قتل در قطار سریع السیر شرقی » / فروش : 13 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «کنث برناگ» و در ژانر درام و اسرارآمیز ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 13 میلیون دلار ( 52 میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 51 میلیون دلار ( 204 میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «کنث برناگ» و «پنلوپه گروز» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 55 میلیون دلار است.


   پرفروش‌ترین فیلم‌های هالیوود؛ «تور» در صدر فهرست

رتبه چهارم: فیلم « خانه پدر 2 » / فروش : 14 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «شان آندرس» و در ژانر کمدی ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 14 میلیون دلار ( 56 میلیارد تومان ) فروش کند.مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 50 میلیون دلار ( 204 میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «ویل فرل» و «مارک والبرگ» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 69 میلیون دلار است.


  پرفروش‌ترین فیلم‌های هالیوود؛ «تور» در صدر فهرست

رتبه سوم: فیلم « تور؛ راگناروک » / فروش : 21 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «تایکا وایتیتی» و در ژانر اکشن ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 21 میلیون دلار ( 84 میلیارد تومان ) فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 247 میلیون دلار ( 988 میلیارد تومان ) اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «کریس همسورث» و «کیت بلانشت» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 180 میلیون دلار است.


 باکس آفیس سینمای هالیوود؛ فروش 93 میلیونی «لیگ عدالت»

رتبه دوم: فیلم « حیران » / فروش : 27 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «استفن چبوسکی» و در ژانر درام ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 27 میلیون دلار ( 108 میلیارد تومان ) فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «جیکوب ترمبلی» و «اوون ویلسون» هستند.


باکس آفیس سینمای هالیوود؛ فروش 93 میلیونی «لیگ عدالت»

رتبه اول: فیلم « لیگ عدالت » / فروش : 93 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «زک اشنایدر» و در ژانر اکشن ماجراجویی ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ 93 میلیون دلار ( 372 میلیارد تومان ) فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «بن افلک» و «هنری کیویل» هستند.


yjc

بازدید : 2,540 بار
(1 رای)
باکس آفیس سینمای هالیوود | فروش 93 میلیون دلاری «لیگ عدالت»5.0 out of 5
2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی