تهیه کننده سریال «سارق روح» با اشاره به پخش همزمان این سریال از دو شبکه بیان کرد که این مساله تصمیم معاونت سیما بوده است.

پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک ابوالفضل صفری تهیه کننده سریال «سارق روح» درباره پخش این سریال بیان کرد : مجموعه «سارق روح» قرار است از دو شبکه پنج و سه سیما روی آنتن برود. 

پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک وی ادامه داد : این تصمیم از طرف معاونت سیما بود چراکه کشش کار به قدری است که می تواند از دو شبکه دیده شود.

پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک صفری درباره روند پیشروی کار توضیح داد : حدود ۵۰ روز دیگر از تصویربرداری سریال باقی مانده است و ما سعی می کنیم کار ضبط را همین امسال به پایان برسانیم. از ۱۵ اسفند نیز پیش تولید فصل دوم سریال «سارق روح» را شروع می کنیم تا فصل دوم سریال را در سال ۹۷ به تولید برسانیم.

پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک سریال «سارق روح» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری جمعه ۱۳ بهمن از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد و همچنین در یک بازه زمانی دیگر از شبکه سه سیما ساعت ۲۱ روی آنتن می رود.


تاریخ : 96/11/11

پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک پخش فصل دوم «سارق روح» از ۱۳ بهمن-ایرناک mehr

(0 رای)
بازدید : 75 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی