مرحله مقدماتی مسابقه عصر جدید 8 اردیبهشت ماه به پایان رسید و با وقفه ای حدود دو هفته ای فصل دوم این مسابقه پربیننده آغاز میشود.

تغییرات اساسی فصل دوم مسابقه عصر جدید

مرحله مقدماتی مسابقه عصر جدید 8 اردیبهشت ماه به پایان رسید و با وقفه ای حدود دو هفته ای فصل دوم این مسابقه پربیننده آغاز میشود.تغییرات اساسی فصل دوم مسابقه عصر جدید + عکس در ایرناک تغییرات اساسی فصل دوم مسابقه عصر جدید + عکس در ایرناک

احسان علیخانی و مسابقه عصر جدید در فصل دوم با تغییراتی اساسی مهمان خانه های مردم میشوند و با فینالیست هایی که در این دوره به رقابت با یکدیگر می پردازند اوقات خوشی را برای مخاطبان رقم میزنند.

آغاز فصل دوم مسابقه عصر جدید از امشب

صفحه رسمی مسابقه عصر جدید با انتشار پستی خبر از آغاز پخش فصل دوم مسابقه عصر جدید از امشب همراه با تغییراتی اساسی داد.

احسان علیخانی مجری مسابقه عصر جدید

بازگشت احسان علیخانی به تلویزیون با مسابقه عصر جدید

در صفحه رسمی مسابقه عصر جدید آمده است : تغییرات عصرجدید برای هیجان بیشتر ... هیجان و اضطراب فصل مقدماتی یک طرف، انفجار صحنه از اجراهای فصل دوم، طرف دیگر!

ضبط مرحله دوم عصرجدید شروع شده و 60 اجرای برتر که با رای مستقیم هیات داوران، آرای مردمی، اعتبارنامه طلایی هیات ژوری و انتخاب گروه برنامه ساز، برگزیده و یک هفته در باشگاه مهارت بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، آموزش دیده اند، حالا مهیای مرحله حساس این رقابت شده اند و آماده اند تا صحنه این برنامه را منفجر کنند.

برای فصل دوم، عصرجدید تغییراتی داشته که این تفاوت ها، هیجان برنامه را بالاتر خواهد برد. برای نمونه، در آغاز هر اجرا، هر چهار ضربدر داوران، قرمزرنگ است و شرکت کننده ها باید با اجرای قوی تر خود نسبت به فصل مقدماتی، داوران را متقاعد کنند که ضربدرشان را سفید کنند. در هر برنامه هم از میان اجراهای راه یافته به فینال همان شب، هیات ژوری تنها دو اجرا را برمی گزینند تا راهی مرحله آرای مردمی شود. .

این تغییر به این معنی است که قضاوت نهایی دور دوم، فقط و فقط به عهده مردم است و آنها هستند که از هر برنامه، با رای خود، تنها یک اجرا را برای حضور در مرحله نیمه نهایی برمی گزینند. بعد از پخش هر قسمت، مردم 24ساعت فرصت دارند تا از طریق اپلیکیشن روبیکا یا با شماره گیری کد هر اجرا، رای خود را ثبت کنند و در نهایت، 15 اجرا از میان 60 اجرا، راهی نیمه نهایی خواهند شد.

از تغییرات دیگر برنامه هم می توان به متفاوت شدن دکور اشاره کرد که رنگ و لعاب تازه ای به خود گرفته و اجرای شرکت کننده ها را باشکوه تر و با جلوه های بصری قوی تر ساخته است.

هر یکشنبه و دوشنبه منتظر پخش مرحله دوم این مسابقه نفسگیر باشید. ساعت 22:30/ شبکه سه سیما.

داوران مسابقه عصر جدید در یک قاب

تغییراتی اساسی فصل دوم مسابقه عصر جدید

از تغییرات قابل توجه در فصل دوم مسابقه عصر جدید تغییر در زمان پخش این مسابقه است که به جای شنبه شب ها ، دوشنبه ها روی آنتن میرود.

ریما رامین فر در باشگاه مهارت عصر جدید

ریما رامین فر یکی از اساتید مسابقه عصر جدید

با پایان مرحله مقدماتی ، اساتیدی چون محمد اصفهانی خواننده ، ارشا اقدسی بدلکار ، ریما رامین فر بازیگر، امیر کربلایی زاده استندآپ کمدین، بهرام عظیمی انیماتور، علی بیات موحد ریاضیدان، علی میرصادقی روان شناس، مهرداد نصرتی آهنگساز و مسعود مرعشی طنزپرداز، به فینالیست ها آموزش میدهند و داورانی چون رویا نونهالی ، سیدبشیر حسینی ، آریا عظیمی نژاد و امین حیایی در کنار احسان علیخانی و تیم عصر جدید حضور دارند.

بازدید : 1,572 بار
تغییرات اساسی فصل دوم مسابقه عصر جدید + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...