در ادامه با خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی تگزاس 2 به همراه عکسهای این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی تگزاس 2

فیلم سینمایی تگزاس 2 به کارگردانی سیدمسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان از امروز 28 فروردین ماه 98 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد. بعد از جلوگیری از اکران فیلم رحمان 1400 این فیلم سینمایی جایگزین فیلم توقیفی منوچهر هادی در سینماها شد.خلاصه داستان و بازیگران فیلم تگزاس 2 + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران فیلم تگزاس 2 + عکس در ایرناک

تگزاس یکی از پرفروش ترین فیلم هایی بود که فروردین ماه سال گذشته اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و با استقبال زیادی از سوی مردم مواجه شد.

آغاز اکران تگزاس 2 از امروز

پژمان جمشیدی بازیگر فیلم سینمایی تگزاس 2 با انتشار پستی خبر از اکران فیلمش در سینماهای کشور داد و به دلجویی از منوچهر هادی پرداخت.

اظهار تاسف برای توقیف رحمان 1400

خبر پژمان جمشیدی از اکران تگزاس 2 و اظهار تاسف برای توقیف رحمان 1400

پژمان جمشیدی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : با این که تگزاس فیلمی است که براش بسیار زحمت کشیدم و میدونم هیچ نقشی در اتفاقات اخیر نداره و خودم هم برای اطمینان از بی تقصیری تگزاس و تهیه کننده محترمش ، با کارگردان عزیز فیلم توقیف شده و تهیه کننده محترمش حرف زدم و خیالم از این موضوع راحت شد ، اما باز دلم نیومد قبل از هر تبلیغی راجع به تگزاس این پست رو نذارم و ناراحتیمو نسبت به اتفاقی که به هر دلیلی بعد از حدود یک ماه اکران برای رحمان ١٤٠٠ افتاد اعلام و ابراز نکنم.

آغاز اکران تگزاس 2 در سینماها

تگزاس 2 با پژمان جمشیدی و سام درخشانی به سینماها می آید

تگزاس فیلمی به نویسندگی بابک و میثم کایدان بود که فروردین ماه سال گذشته با استقبال خوبی در سینماهای کشور روبرو شد و همین امر منجر به ساخت قسمت دوم این فیلم سینمایی شد.

بازی سام درخشانی ، مهدی هاشمی و پژمان جمشیدی در تگزاس 2

سام درخشانی ، مهدی هاشمی و پژمان جمشیدی در تگزاس 2

بازیگران تگزاس 2

مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، تی آگو متوس و نادر سلیمانی بازیگران تگزاس 2 را تشکیل میدهند.

عکسی از سام درخشانی و پژمان جمشیدی در تگزاس

سام درخشانی و پژمان جمشیدی در تگزاس

خلاصه داستان

قسمت اول فیلم سینمایی تگزاس روایتی از داستان دو دوست با بازی پژمان جمشیدی و سام درخشانی بود که برای گرفتن اقامت برزیل دست به هرکاری میزدند و در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده بود :هیچوقت یه ایرانی رو تهدید نکن حتی تو تگزاس....

بازدید : 2,815 بار
خلاصه داستان و بازیگران "فیلم تگزاس 2" + عکس
3.8
out of
5
(
4
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی