در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار در ایرناک با شما خواهیم بود.

بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد

انتشار اولین تصویر از شبی که ماه کامل شد

نرگس آبیار کارگردانی که فیلم های پربیننده ای چون نفس و شیار 143 را در کارنامه هنری اش دارد امسال با فیلم شبی که ماه کامل شد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. شبی که ماه کامل شد فیلم جدید نرگس آبیار است که در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر پذیرفته شد.خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد در ایرناک خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد در ایرناک

در روزهای نزدیک به جشنواره فجر 37 از اولین عکس الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد رونمایی شد.

رونمایی از اولین عکس فیلم شبی که ماه کامل شد

نرگس آبیار کارگردان فیلم شبی که ماه کامل شد از اولین عکس این فیلم رونمایی کرد.

 الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

نقش متفاوت الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

نرگس آبیار با انتشار عکسی از الناز شاکردوست نوشت : انتشار اولین تصویر از شبی که ماه کامل شد.

الناز شاکردوست با یک بازی متفاوت در شبی که ماه کامل شد حضور دارد و این اثر سینمایی تجربه تازه ای در کارنامه کاری او محسوب می شود.

شبی که ماه کامل شد با بازی متفاوت الناز شاکردوست و هوتن شکیبا چهارمین فیلم نرگس آبیار به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی است که عاشقانه ای متفاوت نسبت به آثار قبلی او است.

نرگس آبیار کارگردان شبی که ماه کامل شد

نرگس آبیار کارگردان شبی که ماه کامل شد

شبی که ماه کامل شد در سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فجر حضور دارد و نمایش خود را از روزهای اول جشنواره در سینماهای مردمی و با حضور عوامل فیلم آغاز می کند. همچنین نمایش این فیلم در سینمای رسانه ها، 14 بهمن خواهد بود.

هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

عکسی از هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

در خلاصه داستان فیلم شبی که ماه کامل شد آمده است : روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران هست که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است که در این مسیر برادرش با او همراه می شود، اما در میانه راه اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.

بازی هوتن شکیبا درشبی که ماه کامل شد

هوتن شکیبا بازیگر شبی که ماه کامل شد

بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد عبارتند از : الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون، آرمین رحیمیان بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

بازدید : 3,552 بار
خلاصه داستان و عکس بازیگران "فیلم شبی که ماه کامل شد"
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی