در ادامه یا خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم غلامرضا تختی به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم غلامرضا تختی

بهرام توکلی کارگردان فیلم تنگه ابوقریب با فیلم غلامرضا تختی به سینماها می آید. فیلم غلامرضا تختی ساخته جدید بهرام توکلی به تهیه کنندگی سعید ملکان است که اکران خود را از امروز 26 اسفندماه در سینماهای کشور آغاز کرد.خلاصه داستان و بازیگران فیلم غلامرضا تختی + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران فیلم غلامرضا تختی + عکس در ایرناک

صفحه رسمی فیلم غلامرضا تختی با انتشار تیزری از این فیلم از آغاز اکران این فیلم در سینماهای کشور خبر داد.

رونمایی از تیزر فیلم غلامرضا تختی همزمان با آغاز اکران

فیلم غلامرضا تختی در سینماهای کشور اکران شد

آغاز اکران فیلم غلامرضا تختی در سینماهای کشور

در صفحه رسمی فیلم غلامرضا تختی با انتشار تیزری از این فیلم آمده است : پاسخ غلامرضا تختی درباره حواشی اخیر تختی .«دختر مردم رو انگشت نما کردن...»

آغاز اکران نوروزی فیلم غلامرضا تختی به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان از امروز در سینماهای سراسر کشور...

شاهرخ شهبازی بازیگر فیلم غلامرضا تختی

شاهرخ شهبازی بازیگر نقش تختی در فیلم غلامرضا تختی

خلاصه داستان

فیلم سینمایی غلامرضا تختی روایتی از زندگی جهان پهلوان تختی است که در چهار دوره زمانی به تصویر کشیده شد.

عکسی از معصومه قاسمی پور و علیرضا گودرزی در فیلم غلامرضا تختی

معصومه قاسمی پور و علیرضا گودرزی در فیلم غلامرضا تختی

بازیگران

ماهور الوند، آتیلا پسیانی، سیاوش طهمورث، فرهاد آییش، حمیدرضا آذرنگ، ستاره پسیانی، شیرین یزدان بخش، پریوش نظریه، مجتبی پیرزاد، معصومه قاسمی پور، فریدون امیرعبدالهیان، مسعود میرطاهری، بانیپال شومون، محمد ولیزادگان، آرش فلاحت پیشه، مهدی قربانی، میلاد یزدانی، سینا شفیعی، یدالله شادمانی، محمدرضا مالکی، امیررضا فرامرزی، با حضور بهنوش طباطبایی و با معرفی:محسن تختی، علیرضا گودرزی، شاهرخ شهبازی بازیگران فیلم غلامرضا تختی را تشکیل میدهند.

فیلم غلامرضا تختی برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بهنمایش درآمد و توانست در بهترین فیلمبرداری و طراحی صحنه سیمرغ بلورین جشنواره را دریافت کند.

پوستر فیلم غلامرضا تختی

بازیگران فیلم غلامرضا تختی روی پوستر این فیلم

محسن تختی، بازیگر نقش جوانی های تختی است که به دلیل شباهتش به جهان پهلوان تختی با تست دادن برای این نقش انتخاب و پذیرفته شد و همنامی او با جهان پهلوان تختی کاملا اتفاقی است.

فیلم غلامرضا تختی با بازی شاهرخ شهبازی

شاهرخ شهبازی بازیگر فیلم غلامرضا تختی

شاهرخ شهبازی دیگر بازیگری است که در نقش جهان پهلوان تختی حسابی درخشید و در اولین تجربه بازیگری اش توانست نظرهای مثبت زیادی را جلب کند.

 علیرضا گودرزی بازیگر فیلم غلامرضا تختی

عکسی از علیرضا گودرزی بازیگر فیلم غلامرضا تختی

علیرضا گودرزی بازیگر نقش نوجوانی غلامرضا تختی را در فیلم تختی بازی میکند و از کشتی گیران کشورمان است که با زندگی جهان پهلوان تختی به خوبی آشنا بود.

امیررضا فرامرزی بازیگر نقش کودکی تختی

امیررضا فرامرزی بازیگر نقش کودکی تختی در فیلم غلامرضا تختی

بازدید : 1,231 بار
خلاصه داستان و بازیگران "فیلم غلامرضا تختی" + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی