فیلم قسم به کارگردانی محسن تنابنده و شکستن همزمان بیست استخوان با بازی محسن تنابنده در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر اکران میشوند.

دو فیلم محسن تنابنده در جشنواره جهانی فیلم فجر اکران میشود

محسن تنابنده یکی از چهره های همه فن حریف دنیای هنر است که علاوه بر بازیگری دستی در نویسندگی و کارگردانی هم دارد. این بازیگر و کارگردان کشورمان با دو فیلم راهی سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر میشود.اکران دو فیلم محسن تنابنده در جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس در ایرناک اکران دو فیلم محسن تنابنده در جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس در ایرناک

فیلم قسم به کارگردانی محسن تنابنده و شکستن همزمان بیست استخوان با بازی محسن تنابنده در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر اکران میشوند.

اکران فیلم قسم ساخته محسن تنابنده در جشنواره جهانی فیلم فجر

محسن تنابنده کارگردان فیلم سینمایی قسم با انتشار پستی خبر از اکران فیلمش در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر داد.

پوستر فیلم قسم ساخته محسن تنابنده

پوستر بین المللی فیلم قسم ساخته محسن تنابنده

محسن تنابنده با انتشار پوستر بین المللی فیلم قسم نوشت :دو نمایش برای فیلم قسم در جشنواره جهانی فیلم فجر .... سی ویکم فروردین ساعت نوزده وبیست دقیقه سینمافارابی ، دوم اردیبهشت ساعت شانزده سالن چارسو.

فیلم سینمایی قسم دومین تجربه محسن تنابنده در کارگردانی بعد از فیلم گینس است که اولین بار در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

عکسی از مهناز افشار و محسن تنابنده در فیلم قسم

مهناز افشار و محسن تنابنده در فیلم قسم

در خلاصه داستان فیلم قسم آمده است: به جان نیاز، قصاص بخوای بچه رو میگیرم طلاقت میدم جان یه دونه خترمونو قسم خوردم که بدونی اینکارو میکنم به جان نیاز.

بازیگران فیلم قسم عبارتند از : مهناز افشار ، سعید آقاخانی ، مهران احمدی و حسن پورشیرازی بازیگران اصلی فیلم قسم را تشکیل میدهند.

اکران فیلم رونا ،مادر عظیم با محسن تنابنده در جشنواره جهانی فیلم فجر

نوید محمودی کارگردان فیلم شکستن همزمان بیست استخوان با نام بین المللی رونا مادر عظیم هم با انتشار پستی خبر از اکران فیلمش در جشنواره جهانی فیلم فجر داد.

پوستر بین المللی فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

پوستر بین المللی فیلم شکستن همزمان بیست استخوان با بازی محسن تنابنده

نوید محمودی با انتشار پوستر بین المللی فیلم شکستن همزمان بیست استخوان نوشت :اولین نمایش فیلمی با بازی محسن تنابنده در ایران . فیلم برادران محمودی پس از چندین حضور بین المللی برای اولین بار در ایران در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی آید.

شکستن همزمان بیست استخوان با نام بین المللی رونا مادر عظیم فیلمی به نویسندگی و کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی در سال 1397 نماینده اسکار افغانستان در نود و یکمین دوره جوایز اسکار شد.

محسن تنابنده در شکستن همزمان بیست استخوان

نقش متفاوت محسن تنابنده در شکستن همزمان بیست استخوان

محسن تنابنده یکی از درخشان ترین و متفاوت ترین بازی هایش را در این فیلم به نمایش گذاشت . این فیلم روایتی از زندگی عظیم با بازی محسن تنابنده یک پناهنده افغان است که در شهرداری تهران مشغول به کار است تا بتواند به خانواده مادر و برادرش فاروق کمک کند تا قاچاقی به آلمان بروند.اما در لحظه آخر فاروق منصرف به بردن مادرشان می شود و عظیم نیز متوجه می شود مادرشان نیازمند عمل پیوند است.عظیم باید بین جان خودش و مادرش انتخاب کند....

محسن تنابنده، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی بازیگران فیلم شکستن همزمان بیست استخوان را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 28 فروردين 1398
بازدید : 560 بار
اکران دو فیلم محسن تنابنده در جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی