در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی و بازی بازیگران سرشناس سینما با شما در ایرناک خواهیم بود.

فیلم مطرب با بازیگران سرشناس سینما کلید خورد

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم مطرب در ایرناک خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم مطرب در ایرناک مصطفی کیایی کارگردان جوانی که ساخت فیلم هایی چون چهارراه استانبول ، بارکد ، عصر یخبندان و ... را در کارنامه هنری اش دارد به تازگی فیلم مطرب را با حضور بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون کلید زد.

فیلم مطرب ساخته جدید مصطفی کیایی است که بعد از چهارراه استانبول جلوی دوربین رفته است.

بازیگران فیلم مطرب مصطفی کیایی در یک قاب

محسن کیایی بازیگر و نویسنده کشورمان با انتشار عکسی از آغاز ساخت فیلم مطرب به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی خبر داد.

بازیگران فیلم مطرب

محسن کیایی ، پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست و مهران احمدی بازیگران فیلم مطرب

محسن کیایی با انتشار این عکس از بازیگران فیلم مطرب نوشت : مطرب کلید خورد ، کارگردان مصطفی کیایی ....

بازیگران فیلم مطرب عبارتند از :محسن کیایی ، پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست ، مهران احمدی و ... بازیگران ساخته جدید مصطفی کیایی را تشکیل میدهند و از نکات قابل توجه در ساخته جدید مصطفی کیایی حضور بازیگران سرشناس با تیپ هایی متفاوت است.

عوامل ساخت فیلم مطرب عبارتند از : نویسنده و کارگردان:مصطفی کیایی ،مدیرفیلمبرداری:حسین جلیلی ، طراح صحنه و لباس:مهدی موسوی ، طراح گریم:عباس عباسی ، صدابردار:امیرنوبخت، مدیرتولید:سجادرحیمی ، مدیرتدارکات:محمدابراهیمی .

مصطفی کیایی

مصطفی کیایی کارگردان فیلم مطرب

چهارراه استانبول جدیدترین ساخته مصطفی کیایی است که اولین بار در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای سحر دولتشاهی به ارمغان آورد.

برادران هنرمند کیایی

محسن ، مصطفی و میلاد برادران هنرمند کیایی

محسن کیایی بازیگر کشورمان در خانواده ای هنرمند متولد شد و برادرانش مصطفی و میلاد هر دو در دنیای هنر از فعال ترین ها هستند.

مصطفی و محسن کیایی

مصطفی کیایی کارگردان و محس کیایی بازیگر سینما

محسن کیایی که در اغلب کارهای برادرش حضور دارد این بار بازیگر فیلم مطرب ساخته جدید مصطفی کیایی شد و در کنار بازیگر پیشکسوتی چون پرویز پرستویی به ایفای نقش می پردازد.

بازدید : 593 بار
خلاصه داستان و عکس بازیگران "فیلم مطرب"
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی