برنامه خندوانه شب گذشته 14 دی ماه 1397 با حضور مجید قناد ، عمو قناد معروف برنامه های کودک روی آنتن شبکه نسیم رفت و جناب خان عروسک محبوب خندوانه هم در این برنامه حضور داشت.

هدیه جنوبی جناب خان به عمو قناد در خندوانه!

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 15 دی 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان یکی از چهره های نوستالژیک برنامه های کودک بود که با حضور در برنامه خندوانه حال و هوایی دیگر به این برنامه بخشید.شب متفاوت خندوانه با عمو قناد + تصاویر در ایرناک شب متفاوت خندوانه با عمو قناد + تصاویر در ایرناک

جناب خان عروسک محبوب خندوانه هم در این برنامه حضور داشت و با دیدن مهمان برنامه حسابی خوشحال شد.

عمو قناد مجری پرخاطره و محبوب در خندوانه

مجید قناد ، عمو قناد معروفی که بسیاری از بچه ها با او و برنامه های کودک بی نظیرش خاطره دارند مهمان برنامه خندوانه شد و به گفتگو با رامبد جوان در این برنامه پرداخت.

عمو قناد و رامبد جوان در خندوانه

مجید قناد ، عمو قناد معروف برنامه های کودک در خندوانه

رامبد جوان بعد از سلام و احوال پرسی با مهمان خندوانه درباره برنامه هایی که اجرا کرده بود پرسید و از ایده شخصیت قلقلی سوال کرد که گفت :من سالهای زیادی را در راه برنامه سازی کودک صرف کردم و قلقلی یا همان شهرام لاسمی یکی از شخصیت های دوست داشتنی بود که همراه من بود و ایده اصلی ایجاد چنین شخصیتی در برنامه به این دلیل ایجاد شد که کارشناس ما توجه ویژه ای به آن بچه هایی که گوشه گیر بودند و کم حرف میزدند داشت و به این نکته توجه میکرد که بسیاری از بچه هایی که مشکلی در گفتار دارند از هوش بالایی برخوردارند و همین موضوع باعث شد تا قلقلی با چنین شخصیتی جلوی دوربین برود.

رامبد جوان درباره محل تولد عمو قناد از پرسید که گفت :من جنوبی ام و خرمشهر به دنیا آمدم و تا زمانی که دیپلم بگیرم هم خرمشهر بودم . یکی از معلم های ما که علاقه من را به نمایش دید من را تشویق کرد که در شبکه استانی خرمشهر اجرای زنده داشته باشم و کم کم من به تهران آمدم و کارم را در شبکه دو سیما آغاز کردم. من از سال 62 کارمند رسمی تلویزیون هستم و اغلب کارهای خودم را خودم ساخته ام.

مجری خندوانه از مجید قناد درباره حضور در بخش کودک پرسید که گفت :من هفت ساله بودم که پدرم را از دست دادم و با وجود اینکه مادرم هم پدر بود و هم مادر ، اما با دیدن بچه هایی که پدر دارند خیلی حسرت میخوردم و سعی کردم با حضور در ژانر کودک کمی این حس را برطرف کنم و با محبت کردن به بچه ها خوشحال میشدم و خداراشکر از سال62 موفق شدم که به هدفم در این حرفه برسم.

عمو قناد مجری برنامه فیتیله

عمو قناد مجری برنامه کودک

عمو قناد در ادامه صحبت هایش به تدریس در دانشگاه اشاره کرد و گفت :من در دانشگاه تئاتر و بازیگری آموزش میدهم و باید بگویم که ما بچه های با استعداد زیادی داریم و امیدوارم کارگردان ها بیشتر به سراغ این بچه های تازه کار بروند و در ادامه به برنامه فیتیله اشاره کرد و از هشت سال زحمتی که برای این برنامه کشیده بود صحبت کرد و خاطره ای از گیر کردن دست یکی از بچه ها در صندلی در حین اجرای برنامه گفت.

خوشحالی جناب خان از دیدن عمو قناد در خندوانه

جناب خان با تیپی متفاوت به برنامه اضافه شد و شور و حال دیگری به خندوانه بخشید و از دیدن عمو قناد در خندوانه حسابی ذوق زده شد و با دیدن همشهری اش آهنگ ویژه ای برای جنوبی ها خواند و از جنوب و مردمان خوبش گفت و از مشکلات این روزهای مردم این مناطق گله کرد.

ابراز علاقه جناب خان به عمو قناد در خندوانه

جناب خان عروسک محبوب خندوانه

ابراز علاقه جناب خان به عمو قناد تمامی نداشت اما رامبد جوان از مهمان خندوانه خواست یک جمله خطاب به عزیزاترین آدم زندگی اش بگوید که مجید قناد از مادرش برای همه زحماتی که در نبود پدر برایش کشیده بود گفت و از علاقه ای که به تمام بچه های ایران دارد صحبت کرد.

در ادامه این گفتگو عمو قناد درباره برنامه فیتیله جمعه تعطیله و زحمت 8 ساله ای که برای این برنامه کشیده بود صحبت کرد و از تمام جمعه هایی که بی وقفه با این برنامه برای شادی دل بچه ها کار کرده بود گفت و از کنار رفتن از اجرای برنامه گله کرد و در نهایت از علاقه و دقتی که همیشه برای اجرای برنامه های این چنینی داشت صحبت کرد.

عمو قناد مجری برنامه کودک

عمو قناد مجری برنامه فیتیله جمعه تعطیله

در بخش پایانی برنامه جناب خان با هدیه ای ویژه عمو قناد راغافلگیر کرد و یک بسته فلفل به مجید قناد هدیه داد و این هدیه جنوبی حسابی مهمان خندوانه راغافلگیر کرد.

مجید قناد در برنامه خندوانه قول داد که در یکی از برنامه هایی که به زودی روی آنتن میرود میزبان بچه های 5 شهر مختلف در 5 برنامه باشد و این موضوع با استقبال رامبد جوان مواجه شد.

  • تاریخ: شنبه, 15 دی 1397
بازدید : 2,562 بار
شب متفاوت خندوانه با عمو قناد + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی