محمدرضا شریفی نیا با فیلم سینمایی «دختر شیطان» در نقش یک داعش ظاهر شد.

گریم داعشی محمد رضا شریفی نیا!

محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس-ایرناک محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس-ایرناک فیلم سینمایی «دختر شیطان» به کارگردانی قربان محمدپور و ایفای نقش حمید فرخ نژاد، جکی شروف، سیمران میشکروتی، ایشا روات و فردین حفیظی است که دومین محصول مشترک ایران و هند محسوب می شود.

محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس-ایرناک محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس-ایرناک همچنین با توجه به عکس منتشر شده، محمد رضا شریفی نیا در این فیلم نقش یک داعشی را با گریمی متفاوت بازی کرده است.

محمد رضا شریفی نیا در نقش یک داعشی

محمد رضا شریفی نیا در نقش یک داعشی

محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس-ایرناک محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس-ایرناک گفته ها حاکی از این است که با توجه به روند تدوین و جلوه های بصری، اکران این فیلم سینمایی برای بعد از ایام محرم و صفر درنظر گرفته شده است.

محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس-ایرناک محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس-ایرناک گفتنی است؛ نویسندگی و کارگردانی این فیلم بر عهده قربان محمدپور است که پیش از این پروژه «سلام بمبئی» را کارگردانی کرده بود.


تاریخ : 97/04/17
(1 رای)
بازدید : 49 بار
محمدرضا شریفی‌نیا داعشی شد! + عکس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی