برنامه ماه عسل شب گذشته 23 خرداد 97 با حضور محمدرضا گلزار و بهنام بانی روی آنتن رفت و شبی متفاوت در این برنامه با معرفی برنده بخش قهرمان من رقم خورد.

شبی متفاوت با حضور محمدرضا گلزار در ماه عسل

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 23 خرداد 1397 ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. احسان علیخانی در ویژه برنامه شب گذشته ماه عسلی شبی متفاوت و شلوغ را تجربه کرد.

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک در بخش ابتدایی برنامه محمدرضا گلزار بعد از 10 سال دوری از تلویزیون مهمان ویژه احسان علیخانی در ماه عسل شد و در بخش قهرمان من معرفی برنده با چالش های زیادی همراه بود. در بخش دیگری از برنامه شب گذشته ماه عسل بهنام بانی خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه مهمان ماه عسل شد.

شب متفاوت و جذاب محمدرضا گلزار در ماه عسل

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک شاید کسی انتظارش را نداشت که مهمان شب گذشته برنامه ماه عسل سوپراستار سینما باشد که آخرین بار 10 سال پیش به تلویزیون آمده بود اما محمدرضا گلزار بازیگر سرشناس سینمای کشورمان روبروی احسان علیخانی روی صندلی ماه عسل نشست و به گفتگو با او پرداخت.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بعد از 10 سال در تلویزیون

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار درباره فعالیت این روزها و دوری اش از تلویزیون گفت:کار من این روزها در ساخت ایران تمام شده و ضبط این سریال تا چند وقت دیگر در خازج از کشور به اتمام میرسد. من 10 سال از تلویزیون دور بودم و دلیل آن مشغله زیاد من و نبود وقت و دلایل شخصی است اما معدل برنامه ماه عسل بسیار بالاست و من بعد از 10 سال به تلویزیون با این برنامه برگشتم .

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک سوپراستار سینمای ایران در ادامه به بحران 40 سالگی اشاره کرد و گفت :من الان 41 سال دارم و سالهاست که در این حرفه فعالیت میکنم ، به نظر من هر رده سنی جذابیت های خاص خودش را دارد اما زمانی که از 40 سالگی عبور میکنی زندگی سخت تر میشود و دغدغه های انسان بیشتر میشود و من همیشه دعا میکنم که خدا من را با سختی ها امتحان نکند.

بازگشت محمدرضا گلزار به تلویزیون با یک مسابقه جذاب

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار در برنامه شب گذشته ماه عسل خبر حضور در تلویزیون و اجرای یک مسابقه را تایید کرد و گفت :من یک مسابقه جذاب و پرهیجان برای تلویزوین درنظر گرفته ام که برگرفته از یک مدل خارجی پربیننده ترین مسابقه جهان است که جایزه نفر اول که بتواند به 15 سوال من جواب درست بدهد 100 میلیون تومان است . به احتمال زیادی ضبط این برنامه از هفته آینده آغاز میشود و از ماه آینده دو روز در هفته در شبکه سه سیما پخش خواهد شد و من امیدوارم با این مسابقه جذاب توجه مردم به کتابخوانی بیشتر شود.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در برنامه ماه عسل

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک درباره اجرا هم تمرین و تلاش میکنم که بتوانم از پس آن بربیاییم و اجرای مجری های دیگر را تماشا میکنم و امیدوارم بتوانم برنامه جذابی را برای مردم بسازم.

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک بازیگر سریال عاشقانه در بخشی از گفتگو با احسان علیخانی درباره تست زدن به دوران کنکورش اشاره کرد و گفت :من رتبه 5 کنکور بودم و عربی و معارف را 100 زدم و مدتی در آموزشگاه این دو درس را تدریش میکردم.

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک در ادامه این گفتگو احسان علیخانی به بحث بادیگارد داشتن هنرمندان اشاره کرد و محمدرضا گلزار در این خصوص گفت :ما هنرمندان با افتخار در میان مردم حاضر میشویم و نیازی به بادیگارد نداریم اما برخی از مراسم خودشان تشریفاتی دارند که برای حفظ نظم از این عزیزان استفاده میکنند.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در برنامه ماه عسل احسان علیخانی

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک در انتهای این گفتگو احسان علیخانی از پیگیر بودن محمدرضا گلزار در بخش آزادی زندانیان و کمک های او به این بخش صحبت کرد و با محمدرضا گلزار خداحافظی کرد.

اشک ها و لبخندها در انتخاب برنده بخش قهرمان من

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک در بخش بعدی برنامه 4 گروه شرکت کننده در جشنواره قهرمان من از پویا و مادرش ، بچه های با غیرت سرپل ذهاب ، کامل چوپان راستگویی که جان افراد زیادی را نجات داده بود و علی آقا مرد زحمتکش درستکار به استودیوی برنامه ماه عسل آمدند .

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک این بخش از برنامه شب گذشته ماه عسل با اشک ها و لبخندهای زیادی عجین شد و انتظارها برای اعلام برنده با استرس زیادی برای شرکت کننده ها همراه بود.

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک نفر اول جشنواره قهرمان من سوگند و بچه های با غیرت سرپل ذهاب شدند که میخواستند با پول این مسابقه خانه ای بسازند و در آن شیرینی محلی درست کنند و درآمدی داشته باشند. جایزه 100 میلیونی نفر اول به این بچه ها تعلق گرفت.

برنامه ماه عسل

بچه های سرپل ذهاب در برنامه ماه عسل

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک نفر دوم این جشنواره علی آقا مرد زحمتکش بود که با درستکاری خانواده اش را اداره میکرد. جایزه نفر دوم این جشنواره 50 میلیون تومان بود که بین فیلمساز و علی آقا تقسیم میشد.

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک نفر سوم این جشنواره کامل چوپان راستگوی پیرانشهری بود که با اقدام به موقع جان افراد زیادی را نجات داده بود و جایزه 20 میلیونی را از آن خود کرد.

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک پویا قهرمان کوچک زندگی مادرش که انتظار انتخاب شدن به عنوان نفر اول را داشت با اعلام اسامی برنده ها به گریه افتاد و تلاش مادر برای آرام کردن او بی نتیجه بود . احسان علیخانی مبلغ 20 میلیون تومان معادل جایزه ای که به نفر سوم تعلق گرفته بود به پویا داد و در ادامه علی عسگری رئیس سازمان سینمایی نیر مبلغ 5 میلیون تومان به پویا و 5 میلیون نیز به مادرش هدیه داد.

بهنام بانی

بهنام بانی خواننده تیتراژ برنامه ماه عسل

محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک محمدرضا گلزار و بهنام بانی در برنامه ماه عسل + تصاویر-ایرناک در بخش انتهایی برنامه بهنام بانی در استودیوی ماه عسل حاضر شد و تیتراژ ابتدایی برنامه را خواند و احسان علیخانی اعلام کرد که ویژه برنامه ماه عسل در روز عید سعید فطر از ساعت 1:15 تا 4 بعدازظهر برگزار میشود.


تاریخ : 97/03/24
(0 رای)
بازدید : 154 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی