برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا در روزهای پایانی سال97 به استقبال نوروز رفته و زودتر از همه شبکه ها ویژه برنامه نوروزی را آغاز کرده است. علی ضیا در ویژه برنامه نوروز 98 فرمول یک با دکوری نوروزی آماده میزبانی از هنرمندان و چهره های سرشناس است.

معرفی مهمانان فرمول یک در ویژه برنامه نوروز 98

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا در روزهای پایانی سال97 به استقبال نوروز رفته و زودتر از همه شبکه ها ویژه برنامه نوروزی را آغاز کرده است. علی ضیا در ویژه برنامه نوروز 98 فرمول یک با دکوری نوروزی آماده میزبانی از هنرمندان و چهره های سرشناس است.محمد بحرانی و جمشید مشایخی در ویژه برنامه نوروز 98 در ایرناک محمد بحرانی و جمشید مشایخی در ویژه برنامه نوروز 98 در ایرناک

روز گذشته 25 اسفندماه 97 ویژه برنامه نوروز 98 برنامه فرمول یک با حضور محمد بحرانی و استاد مشایخی دو چهره سرشناس دنیای هنر و مهمانانی دیگر روی آنتن رفت.

مهمانان روز گذشته برنامه نوروزی فرمول یک چه کسانی بودند

در بخش ابتدایی برنامه طناز بحری پزشک کشورمان یکی از چهره های اجتماعی به انتخاب مردم مهمان فرمول یک شد و از علت برگشتش از هلند به ایران برای کمک به مردم ایران صحبت کرد.

طناز بحری چهره مردمی سال 97 در فرمول یک

طناز بحری پزشک متخصص و چهره مردمی سال 97 در فرمول یک

استاد جمشید مشایخی یکی دیگر از مهمانان برنامه فرمول یک بود و روبروی علی ضیا در این ویژه برنامه نوروزی نشست.

جمشید مشایخی در ویژه برنامه نوروزی فرمول یک

استاد جمشید مشایخی در برنامه فرمول یک

استاد مشایخی یکی دیگر از چهره های مردمی سال بود که در این برنامه از ارادت خاصی که به مردم داشت صحبت کرد و درباره سیمرغ علی نصیریان گفت:علی نصیریان مقامش بالاتر از این حرف هاست و این سیمرغ نقش دوم برای او کم است و در ادامه خاطره ای از دوران جوانی با علی نصیریان گفت.

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان در برنامه فرمول یک

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان در برنامه فرمول یک

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان مهمان بعدی علی ضیا در برنامه فرمول یک شد و علی ضیا از ساخت یک مدرسه در هرمزگان توسط محمد بحرانی خبر داد. محمد بحرانی با شعر خوانی فضایی متفاوت را به برنامه فرمول یک بخشید.

علی ضیا مجری ویژه برنامه نوروزی فرمول یک

ویژه برنامه نوروزی فرمول یک با اجرای علی ضیا

در ادامه علی ضیا میزبان مهمانانی دیگر در این برنامه بود و از اعلام آراء مردمی در برنامه 28 اسفند فرمول یک خبر داد.

  • تاریخ: یکشنبه, 26 اسفند 1397
بازدید : 1,000 بار
محمد بحرانی و جمشید مشایخی در ویژه برنامه نوروز 98
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی