برنامه خندوانه شب گذشته 16 آذر 1397 با مسابقه پرهیجان توپ و فامیل و حضور رامبد جوان ، میثم درویشان پور ، بهزاد قدیانلو و حامد آهنگی برگزار شد.

مسابقه خندوانه ای ها با داوری ارژنگ امیرفضلی

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 16 آذر 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. برنامه خندوانه شب گذشته با مسابقه ای متفاوت روی آنتن رفت و شبی پرهیجان را برای مخاطبانش رقم زد.آنچه در خندوانه دیشب گذشت + تصاویر در ایرناک آنچه در خندوانه دیشب گذشت + تصاویر در ایرناک

مسابقه توپ و فامیل با حضور رامبد جوان ، میثم درویشان پور ، حامد آهنگی و بهزاد قدیانلو روی آنتن شبکه نسیم رفت و ارژنگ امیرفضلی داوری این مسابقه را برعهده داشت.

مسابقه پرهیجان توپ و فامیل در خندوانه

برنامه خندوانه شب گذشته با حضور مهمان خاصی روی آنتن نرفت و به جای آن با برگزاری مسابقه ای پرهیجان ، شبی متفاوت را برای همراهان و مخاطبانش رقم زد.

ارژنگ امیرفضلی داور مسابقه توپ و فامیل خندوانه

ارژنگ امیرفضلی داور مسابقه خندوانه

ارژنگ امیرفضلی بازیگر کشورمان که از مدتها پیش به عنوان عضو ثابتی در خندوانه حضور داشت ، شب گذشته داوری مسابقه توپ و فامیل را برعهده گرفت .

مسابقه توپ و فامیل در خندوانه

مسابقه رامبد جوان ، حامد آهنگی ، میثم درویشان پور و بهزاد قدیانلو در خندوانه

راامبد جوان ، میثم درویشان پور ، بهزاد قدیانلو و حامد آهنگی چهار شرکت کننده مسابقه توپ و فامیل شب گذشته خندوانه بودند که در دو گروه آهنگ لو ( بهزاد قدیانلو و حامد آهنگی ) و ستاره های آتشین ( رامبد جوان و میثم درویشان پور ) به رقابت با یکدیگر پرداختند.

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه

رامبد جوان مجری خندوانه

در این مسابقه که با بخش های مختلفی چون بازی ، اسم فامیل ، پانتومیم و ... همراه بود در نهایت گروه رامبد جوان و میثم درویشان پور با 30 امتیاز مغلوب گروه آهنگ لو با حضور بهزاد قدیانلو و حامد آهنگی با 46 امتیاز شد.

  • تاریخ: شنبه, 17 آذر 1397
بازدید : 3,255 بار
آنچه در خندوانه دیشب گذشت + تصاویر
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی