صادقی گفت: از سر باز کردن و جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر، احساس بدی به فیلمسازان می‌دهد.

مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک به گفته سعید صادقی مستندساز، درباره جایگاه فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر :

مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک متاسفانه فیلم‌های مستند در جشنواره جدی گرفته نمی‌شوند. سال گذشته سانس‌های بد و مرده به فیلم‌های مستند تعلق گرفت که باعث شد، خبرنگاران و حاضران در جشنواره استقبالی نشان ندهند.

مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک وی ادامه داد: این از سر باز کردن و جدی نگرفتن بخش مستند در جشنواره فیلم فجر، احساس بدی به فیلمسازان می‌دهد. سال گذشته از میان هفتاد فیلم مستند جشنواره سینما حقیقت، یازده اثر به جشنواره فیلم فجر رسیدند. انتظار می‌رفت حمایت خوبی شوند؛ اما وقتی متولیان، این بخش را جدی نمی‌گیرند خروجی خوبی نخواهد داشت.

مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک این مستندساز اذعان کرد: با یک برنامه‌ریزی صحیح می توان آثار مستند را در میان بخش‌های مختلف جشنواره فیلم فجر گنجاند تا با جذب مخاطب و پوشش خبری مناسب از سوی خبرنگاران روبرو شوند.

مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک صادقی خاطرنشان کرد: اگر قرار است مستندساز به خوبی دیده شود، در ایام جشنواره است که آن هم منوط به حمایت از سوی متولیان و برگزارکنندگان است. پس چه بهتر که امکانات فیلم‌های بلند سینمایی در جشنواره فیلم فجر، به آثار مستند نیز داده شود.

مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک شایان ذکر است؛ سعید صادقی در بخش مستند سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اثری را با عنوان «کویرس؛ وطن کوچ من» داشت.

منببع : yjc

مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر-ایرناک  

(1 رای)
بازدید : 156 بار
مشکل جدی نگرفتن فیلم‌های مستند در جشنواره فیلم فجر - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی