برنامه فرمول یک شب گذشته میزبان رئیس فدراسیون کوهنوردی و یکی از بازماندگان حادثه سقوط بهمن در اشترانکوه بود.

مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک چند روز پیش یک تیم کوهنوردی 14 نفره  اهل خراسان، برای فتح قله اشترانکوه عازم استان لرستان شدند.

مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک در مسیر صعود در اثر ریزش بهمن، دچار حادثه شده و تعدادی از آنان جان باختند. این حادثه غیرمنتظره، دل ملت عزیز ایران به‌ویژه جامعه ورزشکار را به درد آورد. 

مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک به این بهانه برنامه فرمول یک به اجرای علی ضیا، شب گذشته 96/09/25 میزبان یکی از بازماندگان این حادثه و رئیس  فدراسیون کوهنوردی  بود.

مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک طی برنامه این کوهنورد ماجرای صعود را از همان ابتدا و از اینکه چطور شد که از نیمه راه انصراف داده و برگشته است با شرح جزئیات برای بینندگان بازگو کرد که در ادامه ویدئوی گفتگوی او با علی ضیا ارائه شده است. 

مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک


مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک مصاحبه جالب با کوهنورد بازمانده از حادثه بهمن اشترانکوه + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 126 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی