مهران مدیری هنرمند محبوب و پرطرفدار کشورمان در حوزه طنز، از پخش سری سوم مجموعه دورهمی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

مهران مدیری از پخش سری سوم دورهمی خبر داد + فیلم-ایرناک مهران مدیری از پخش سری سوم دورهمی خبر داد + فیلم-ایرناک مجموعه دورهمی همچون دیگر اثار مهران مدیری هنرمند شناخته شده و محبوب کشور، یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های تلویزیونی در زمینه طنزبود که طی دو سری از شبکه نسیم پخش شد. و حالا کارگردان این برنامه از پخش سری سوم ان در آینده‌ای نزدیک خبر داد. 

مهران مدیری از پخش سری سوم دورهمی خبر داد + فیلم-ایرناک مهران مدیری از پخش سری سوم دورهمی خبر داد + فیلم-ایرناک مهران مدیری در این باره گفت سری جدی دورهمی، بسیار جذاب‌تر و البته متفاوت‌تر از دو مجموعه قبلی از هرجهت می‌باشد. از مهمانان برنامه تا تماشاچیان و حتی دکور متفاوت خواهد بود. و شبکه نسیم باز هم سری سوم این مجموعه طنز را میزبانی خواهد کرد. 

مهران مدیری از پخش سری سوم دورهمی خبر داد + فیلم-ایرناک مهران مدیری از پخش سری سوم دورهمی خبر داد + فیلم-ایرناک در ادامه ویدئویی در رابطه با سری سوم این برنامه از زبان مهران مدیری ارائه شده است. 

مهران مدیری از پخش سری سوم دورهمی خبر داد + فیلم-ایرناک مهران مدیری از پخش سری سوم دورهمی خبر داد + فیلم-ایرناک  

(0 رای)
بازدید : 167 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی