پیمان معادی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از همبازی شدن با مهناز افشار در فیلم سینمایی ناگهان درخت به روز کرد.

همکاری مهناز افشار با پیمان معادی در ناگهان درخت

گریم پیمان معادی و مهناز افشار در ناگهان درخت + تصاویر در ایرناک گریم پیمان معادی و مهناز افشار در ناگهان درخت + تصاویر در ایرناک پیمان معادی همبازی مهناز افشار در فیلم سینمایی ناگهان درخت شد. پیمان معادی در این فیلم علاوه بر بازیگری ، تهیه کنندگی را نیز برعهده دارد . مهناز افشار که سابقه بازی در فیلم برف روی کاج ساخته پیمان معادی را داشت این بار همبازی پیمان معادی در فیلم سینمایی جدیدش شد.

گریم پیمان معادی و مهناز افشار در ناگهان درخت

پیمان معادی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :مهناز افشار به ناگهان درخت پیوست.

مهناز افشار و پیمان معادی

تیپ پیمان معادی و مهناز افشار در ناگهان درخت

‎مهناز افشار بازی خود را در کنار پیمان معادی در دومین فیلم سینمایی صفی یزدانیان با نام ناگهان درخت از مدتی قبل آغاز کرده است.

افشار که چندی پیش از فیلم پر بازیگر کمال تبریزی، ما همه با هم هستیم انصراف داده بود به این فیلم پیوست تا بعد از برف روی کاج ها دومین همکاری خود با معادی را رقم بزند.

پیمان معادی

پیمان معادی با گریمی متفاوت در ناگهان درخت

فیلم نامه فیلم سینمایی ناگهان درخت توسط کارگردان این فیلم صفی یزدانیان نوشته شده است و داستان آن در سه دوره تاریخی روایت میشود.

پیمان معادی

پیمان معادی تهیه کننده و بازیگر فیلم ناگهان درخت

عوامل فیلم ناگهان درخت عبارت اند از :نویسنده و کارگردان:صفی یزدانیان ، تهیه کننده:پیمان معادی ، مدیر فیلمبرداری:همایون پایور ، طراح صحنه و لباس:ایرج رامین فر، صدابردار:ایرج شهزادی ، طراح گریم:مهرداد میرکیانی ، مدیر برنامه ریزی:علی افشین راد ، منشی صحنه:ندا قائدی ، مدیر تولید:وحید مشاری ، عکاس:علی نیک رفتار ، دستیار اول کارگردان:سمیه میرشمسی ، دستیار دوم کارگردان و دستیار برنامه ریز:رضا غفارنژاد ، طراح جلوه های بصری:محمد لطفعلی ، فیلمبردار:محمد حدادی ، مجری طرح:مهدی معزی.

مهناز افشار

مهناز افشار در فیلم برف روی کاج ها ساخته پیمان معادی

برف روی کاج ها اولین تجربه پیمان معادی در مقام کارگردان بود و او در این اثر از مهناز افشار به عنوان بازیگر اصلی استفاده کرد.


تاریخ : 97/03/09
بازدید : 3,541 بار
گریم پیمان معادی و مهناز افشار در ناگهان درخت + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی